Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vki tudja h miert baj, mit...

Vki tudja h miert baj, mit jelez ha naponta sokszor kemenyedik a has?

Figyelt kérdés
34 hkm vagyok, es korabban a dokim azt mondta h az a jo ha nem kemenyedik naponta tobbszor a hasam, mint 10.Eddig ez igy volt,ma viszont sokszor kemenyedett, tobb mint 10szer. Ha nem sulyos dolgot jelez, nem zaklatnam az unnepek alatt a dokim...
2015. dec. 23. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Szedsz magnéziumot? 30 hetesen volt ez nekem, én olyankor többet szedtem. Igazából ilyenkor már nekem is nagyon sűrűn voltak, volt mikor óránként 3-4x, nekem a meleg zuhany segített.

Azért baj, mert nyithatja a méhszájat a sok keményedés. De mínél idősebb a terhesség, annál gyakoribb ez is. Félidő körül ha több, mint 10x van, az azért teljesen más, mint 34 hetesen. Egyébként a kiírt dátum előtt 2 nappal szültem.

2015. dec. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, ez így van. Nekem is nagyon sokszor keményedett, volt, hogy egy nap 25-ször is. Napi 6 magnézium, sok fekvés, semmi megerőltető dolog, így szerencsére nem nyílt ki idő előtt a méhszájam, még 1 napot hosszabbított is a picim.:)
2015. dec. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Magnézium hiány valószínűleg.
2015. dec. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elvileg nyílhat a méhszáj.

Nekem mindkétszer a 18 héttől extrém sokat keményedett a hasam, hiába a sok magnézium, kalcium. Mindkétszer a 39. hét második felében szültem. Igaz, addig agyonizgultam magam...

2015. dec. 24. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is egyre többször tapasztalom a haskeményedést, eddig is volt de nem ennyi. Magnéziumot szedek, dupla adagban. De már ezt sem lehet sokáig.... 34 hkm :)
2015. dec. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!