Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetes leszek a héten és...

19 hetes leszek a héten és keményedik naponta többször a pocakom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Háton nem tudok feküdni, szinte azonnal bekeményedik. Ha az oldalamon fekszem már zsibbad mind a két oldalam és a lábam. Éjjel fel szoktam ébredni, mert önkénytelen hátamon alszom és kemény a hasam, vagy ha mégsem, akkor az oldalamon és zsibbad a lábam. 3x2 Magnezii Citricit szedek már így is és Seduxent 2x1-t. Miért van ez? Mit tehetnék még. Más járt már így? Egyébként itthon vagyok és sokat pihenek.
2009. szept. 14. 13:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt ,de én mondjuk dolgoztam.a doki azt mondta,hogy ilyenkor feküdjek le és polcoljam fel a lábam.Ezenkívül a magnézium szedése!Ja és ajánlotta,hogy naponta igyak meg 1 dl jó minőségű bort,mert az ellazítja a méhizmokat.Volt hogy meg is ittam,(nem minden nap) és tényleg segített!
2009. szept. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A Seduxenre nem nagyon mernék alkoholt inni, de azért köszi. Csak már az bosszant, hogy kényelmetlen a fekvés amint írtam és olyan mintha nem is igazán használna.
2009. szept. 14. 14:10
 3/6 anonim válasza:
Ihatsz 3X1 magnezii citricit,nekem is kell annyi!A Seduxent pedig sürgősen cseréld le Pipolphenre,a Seduxen nagyon-nagyon leszedálja a babát.Az pedig enyhén szólva sem jó!!
2009. szept. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, terhesen miért kell Seduxent szedned?
2009. szept. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Itt Szegeden azt vettem észre, hogy az első trimeszterben adják a Pipolphent fenyegető vetélés esetén, a második trimeszterben a Seduxent. Sajnos én már 2-szer voltam bent emiatt. De engem a Pipolphen sokkal jobban leszedál, azzal csak aludtam és még szédültem is, annyira erős vot nekem.

Most a 4-es teszt egyik eredménye magas kockázatúra jött ki, az idegeskedés miatt jobban keményedek. Megyek amniocentézisre, talán jobb, ha a baba sem fog ficánkolni annyira. Természetesen én sem akarom mérgezni, sosem voltam nagy gyógyszerszedő, de most első nap a sírást is alig bírtam abba hagyni, ezért javasolta a doki, hogy amíg túl nem leszek ezen, addig szedjem újra.

2009. szept. 14. 18:23
 6/6 anonim ***** válasza:

Én igazából a keményedésre azon kívül, hogy Magnesii Citricit szedek mást nem tudok javasolni. Viszont a lábzsibbadásra és a háton alvástól keményedésre nekem a szopipárna volt az egyetlen megoldás. 3 hete alszom és pihenek vele, azóta minden ilyen jellegű tünetem, nem mondom, hogy megszűnt, de bejavult. Mindig háton aludtam eddig és nagyon szenvedtem tőle, hogy most nem tudok.

Nem tudom elmondani, hogy hogyan használd, mert azt mindenkinek magának kell éreznie, hogy támasztja meg úgy, hogy ne terhelje a hátát, ne nyomjon ideget, ne terhelje a hasát és a derekát.


Ennek az oldalnak a legalján egy két tipp van a használatára, de én nem pont így használom.

Ha nem csak a babával szeretnéd használni, akkor érdemes olyat venni, ami nem patkó formájú, hanem kiegyenesíthető.

Olcsóbban lehet a vaterán, teszveszen venni.


[link]

2009. szept. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!