Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3.5 hetesen normális, ha...

3.5 hetesen normális, ha elmúlik a kezdeti fájdalom?

Figyelt kérdés
Még csak pár napja tudom, hogy terhes vagyok. Az utóbbi hétben minden nap éreztem erősebb szurkálást,feszítést a hasamban, a testhőm is magasabb volt a szokásosnál. Tegnap jó korán lefeküdtem, 12 órát aludtam, és mire felkeltem, minden tünet elmúlt. Semmi hőemelkedés, semmi hasi fájdalom. Eddig legalább éreztem, hogy "dolgozik" bennem valami, most pont olyan, mintha semmi sem lenne ott. Lehet hogy most vetéltem el? Vagy akkor véreznék? Írja meg valaki légyszi, mert én nem értek ehhez:((
2015. dec. 24. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:
69%

3,5 hetesen nem beszélhetünk terhességről. ha éreztél is valamit, azt max beképzelted, nyilván azért múlt el :)

legkorábban 4 hetesen, a nemvárt napján beszélhetünk terhességről és a tünetek majd csak utána kezdődnek

2015. dec. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
5 napja volt a nemvárt napja, nem is jött, pozitív lett a terhességi teszt. Elsején vagy 4.én estem teherbe (mivel ekkor voltunk együtt), és ma 24.-e van, szóval alig több mint 3 hete történt.
2015. dec. 24. 14:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Természetes, hogy bizonyos tünetek, elmúlnak, csendesednek. Gratulálok a babához!
2015. dec. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A terhességet az utolsó menstruáció első napjától kell számolni, tehát már 5 és fél hetes vagy akkor.

Gratulálok a babához, hogy mikor mit érzel, az nagyon változó lehet egész várandósság alatt, és nem lehet arra következtetni, hogy mi van bent a babával.

Baj akkor van, ha vérezni kezdenél, vagy olyan erősen görcsölni, hogy fel sem tudsz egyenesedni.

2015. dec. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja hogy már ez 5 és fél hétnek számít?:) húhaaa:)) Hát köszi, remélem nem is lesz baj mert hülyét kapok...Boldog karácsonyt nektek!
2015. dec. 24. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!