Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szivároghat a magzatvizem?

NikiDávid kérdése:

Szivároghat a magzatvizem?

Figyelt kérdés
2-3 napja vettem észre h kicsit több a folyásom, de tényleg pár csepp, olyan 2 tisztasági betét elég, de nem tudom pontosan mert itthon bugyinélkül mászkálok, a lényeg h észrevettem h több van es minap megszagoltam édeskés volt az illata. Pont ma vagyok 39 hetes,paksi vagyok igy szekszardra kell lemennyek, de nem tudom mit csináljak. Ti mit csinálnatok? Ilyenkor kiszolgálnak patikàba van ez a magzat viz szivárgást mutato betét?!

2015. dec. 24. 15:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Azert a szivargo magzatviz ennel tobb mint amit leirsz :) Nyugi tudni fogod ha jon a pici !
2015. dec. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szivárgó magzatvízre akkor lehet gyanakodni, ha beteszel a bugyidba (arra az 1órára mondjuk felveszed) 5-6 papírzsepit, és ha 1 óra alatt átázik, akkor az magzatvíz lehet.
2015. dec. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!