Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lehet átlagosnál keveseb...

Mitől lehet átlagosnál kevesebb magzatvizem? 33hkm

Figyelt kérdés

Sziasztok

elmentem dokihoz ma mert úgy éreztem bő, vizes folyasom van. Kiderult, hogy fertőzés, mehszaj zárva viszont a magzatvizem az átlagosnál kevesebb. Két hete voltam terhesgondozason, akkor még átlagos volt. Nagyonmeg vagyok ijedve , ez most mit jelent? Koraszülést, rendellenesseget, vagy szivárgást? Jesszusom. . Eddig csak olvastam ezekről a dolgokról de most rendesen be vagyok tojva! Holnap reggel megyek a saját dokimhoz és megnézi tüzetesebben. Mire szamitsak? Kinek volt hasonló? :(


2014. nov. 3. 17:54
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem volt hasonló 25 hetesen.

Fertőzött magzatvíz, és átlagosnál kevesebb...

Voltál már dokinál?

Jól vagytok?

2014. nov. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen voltam nála. Minden rendben volt, kivéve a kevesebb víz. . Egyelőre van egy hüvelyi gombasodasom, azt kezelem reméljük utána helyrejon :)
2014. nov. 5. 20:04
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem ijesztgetésképpen, de nekem nem lett jó vége. Biztos alapos az orvosod?

Minden jót kívánok!

2014. nov. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én azt olvastam a magzatvíz témában, hogy az 3-4 óránként cserélődik és hogy a mennyiségét az (is) befolyásolja, hogy mennyit iszik a kismama. Volt egy cikk, ami ki is hangsúlyozta, hogyha csak egyszer mérnek túl kevés/sok magzatvizet, de a további vizsgálatoknál normális az érték, akkor nem kell aggódni, mert aza dott vizsgálat csak a "pillanatnyi" eredményt tudja kimutatni, lehet pár óra múlva már normális lenne az érték.
2014. nov. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Sok oka lehet. Ma figyeld magad, hogy jön-e még és ha tudsz akkor pihenj. Lehetett a fertőzés miatt egyszeri. Ha nem jön több akkor valószínűleg UH-on fogják 1-2 héten belül megnézni.

Ha több jön akkor akár befekvés is lehet.

Hanyadik héten vagy?

2014. nov. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
33
2014. nov. 6. 12:11
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem a 37. hétben az átlagosnál valamivel kevesebb volt a magzatvíz, 1 héttel később már kórosan kevés volt, aznap meg is császároztak.

Nem derült ki az oka, csak találgattak.

2014. nov. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Legközelebb 10 nap múlva megyek dokihoz. . Hát mondanom sem kell, hogy mennyire aggódom. Kibirunk-e meg annyit a kov uh-n?

A dokim közben megvizsgált kedden, azt mondta körül öleli a babát és látszólag éppen termelődik vissza és több mint eelőző nap este. .Eddig mindig átlagos volt, ez volt az első "komplikáció" mióta terhes vagyok. . :(

én legszivesebben bementem volna a kórházba hogy nézzenek 2-3 naponta, de a doki szerint abszolút nem annyira vészes mint gondolom. .

2014. nov. 6. 15:40
 9/9 anonim ***** válasza:

Persze, csak ha annyira kevés lesz, hogy a baba kényszertartásba helyezkedik, az nem olyan jó, és egyáltalán nem vicces.

Én elmennék másik orvoshoz, aki megnézi 3 naponta legalább.

2014. nov. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!