Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik június végére vagytok...

Akik június végére vagytok kiírva miben hozzátok haza a babát a kórháól? Vékony rugit vettetek neki nyárra? És 56 vagy 62 -es rucikat? Én csak inkább 62-et. Ti hogy vásároltatok?

Figyelt kérdés
2010. márc. 24. 12:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én júni.16-ra vagyok kiírva!Én 56-os rucit veszek neki,mert az első kislányom is 51cm-el született,sőt a barátnőm lassan egy hónapja szült 54cm-es babát és még mindig az 56-os rucikat hordja!Én úgy gondoltam,hogy egy ujjatlan vagy rövidújjú body+egy vékony ujjatlan vagy hosszú rugi!Ez attól függ,hogy milyen idő lesz,de ha nagyon meleg,akkor egy napozó és vékony pléd vagy textil pelus!Kocsival jövünk majd haza!:-)26 hetes kismama
2010. márc. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én június 20-ra vagyok kiírva. 56-os ruhákat vásároltunk, 62-esből még alig... Majd meglátjuk, milyen nagy lesz a baba, egyelőre le van "maradva" a korához képest másfél héttel, lehet kisebb lesz picit, nem tudni még most.

Hazahozni body + rugi, szerintem így. Bár az idő dönti el úgyis. És igen, vettünk több vékonyka kis rugit, néhány napozót, bodykat. Bár plüssből is vettünk 1-1 darabot, volt már rá példa, hogy június lévén is hűvösek voltak az éjszakák.

2010. márc. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia én jún.24.ére vagyok kiirva.56-os rucikat is veszek,én arra gondoltam egy hosszú ujjú body,ujjatlan rugi,vékony pamutsapi,vékony takaró amúgy a többi időjárásfüggő
2010. márc. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!