Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek 35. hetesen nem...

Szerintetek 35. hetesen nem túl késő a terheléses cukor vizsgálat?

Figyelt kérdés

Külföldön élek és itt nem rutinvizsgálat a terheléses cukor, csak akkor küldenek a 25. hét körül, ha rosszak az éhgyomri cukor eredmények. Nekem nagyon alacsony volt, tulajdonképp a határon kb. 3,5 mmol. Az utóbbi hetekben azonban folyamatos hányingerem van (ami lehet a baba növekedése miatt és a reflux miatt is), sok szénhidrátot kívánok és a baba is elég nagy. Volt olyan, hogy az ájulást csak egy kis cukorral tudtam megakadályozni.

Attól félek, hogy cukros lettem és az éhgyomri csak az ingadozás miatt volt alacsony.

Ilyenkor már késő terheléses cukor vizsgálat?


2015. dec. 26. 19:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Sosem késő, vegyél egy vércukormérőt, és mérd magadnak.
2015. dec. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
42%
Teljesen felesleges szerintem. Azért kívánod a szénhidrátot, mert alacsony a cukrod, kell az energia azért ilyenkor. Megmérheted persze néha kaja után, de ez a brutál terhelés felesleges.
2015. dec. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!