Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megnéznétek a leletemet és...

Megnéznétek a leletemet és megírnátok a véleményeteket?

Figyelt kérdés

"Az uterusban vaskos endometrium, kb 20 mm, benne 2 mm-es gest gyűrű sejthető. A J. ovariumban 35 mm-es cystosus képlet. A Douglasban szabad folyadék nincs. A vérzéshez képest kisebb gest gyűrű miatt grav extraut sem zárható ki."

Febr 9-én volt az utolsó megnstruációm. Ahhoz képest a 2 mm nagyon kicsi. Szeptemberig fogamzásgátlót szedtem, azóta a ciklusom még nem állt be rendesen. Ebben a hónapban kb. a 31. napra (nem) vártam, nem is jött meg azóta se, akkor a teszt negatív volt, rá 3 napra is negatív. Gondoltam (én hülye, hogy) kivárok, így csak most vasárnap teszteltem újra, akkor poz. lett és a ma reggeli is (25-ös teszt). Az orvos azt mondta, h lehet, hogy mivel nem állt be a ciklusom még rendesen és annak is a 2. felében fogant meg a baba, azért lehet ilyen pici. Azt mondta, hogy max. 3 hetes lehet. Remélem, hogy nem méhen kívüli és akkor még ott a ciszta is... 2 hét múlva kell visszamennem. Nagyon aggódom!


2010. márc. 24. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy ez méhenkívüli, az orvosnak "kötelező" ezt a lehetőséget is eléd tárni, amíg a pozitív teszt mellett nem lát egyértelmű petezsákot, ez a "protokoll".


Szerintem is késői fogantatás volt, ezért látszik ez az uh-on.

Az én első babámmal is ez volt, nekem is mondták a méhenkívülit, alig látható felritkulás látszódott ekkor, de rá egy kétre már látszódott a pici petezsák és azután már az embrió is. Legalább 1 héttel a középidő után fogant.

2010. márc. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia!nekem is hasonló volt a leletem ,és ma vagyok 24 hetes:)))
2010. márc. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, kicsit megnyugodtam. De őrület lesz ez a 2 hét... :(
2010. márc. 24. 18:59
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is így volt,4napja késett mikor orvos uh.zott.Gest.gyürü volt nekem is csak,12mm nyálkahártya és most 9hetes vagyok:-)Nyugi ott lesz az a baba!
2010. márc. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igyekszem megnyugodni. Végülis sejt ott valamit, akkor csak ott kell, hogy legyen... Cisztával ti hogy álltok? Nem okoz gondot, ha tényleg ott a pici?

Babaváróknak gratulálok!

2010. márc. 24. 19:30
 6/6 anonim ***** válasza:

nekem is ez volt, 27 hetes vagyok.. :D

engem a dokim be is fektetett emiatt, de pár nap után hazaküldtek.

Nyugi, minden rendben lesz!

Próbálj meg ne erre gondolni, ne stresszelj, azzal ártasz!

2010. márc. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!