Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetes vagyok, éjjel nagyon...

16 hetes vagyok, éjjel nagyon görcsölt a hasam, alig bírtam felkelni, vettem be magnéziumot jobb lett, de azóta is fáj. Lehet baj? Vagy csak azért mert nő a méhem? Vagy a stressz?

Figyelt kérdés
Éjjel remegő érzést éreztem, amit előtte sosem, úgy gondolom a baba volt, utána volt a görcs, napközben ismét éreztem a remegést, akkor jól van? Több magnéziumot kéne szednem vagy el fogok vetélni? Magnesi citrici 2x1'

2015. dec. 29. 16:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk én ilyen helyzetben nem itt kérdezősködtem, hanem mentem a kórházba...De ez én vagyok, de neked is ezt ajánlanám, ugyanis innen az ég világon senki nem fogja neked megmondani, hogy mitől volt és lehet-e vagy van-e baj!
2015. dec. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

menj orvoshoz (nézzen méhszájat és csináljon uh-t). és magnosolv, nekem 16 hetesen ugyanez volt és a méhszalagjaim nyúltak egy növekedési ugrás miatt csak, de azonnal orvoshoz mentem, féltünk. De a magnosolv azóta is a legjobb barátom!!:)


29hkm

2015. dec. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Az orvos szabin van. Sztk-ba vagyok. Nem saját dokinál. Remélem, csak a méhem nő, de megnézetem.
2015. dec. 29. 17:39
 4/20 anonim ***** válasza:
18%

Kit érdekel, hogy az orvosod szabin van? Van kórház, mit számít többet, a babád, vagy az, hogy ki néz meg? És ha szabin lesz a dokid, vagy éppen a Bahamákon, amikor szülsz, akkor nem szülsz meg, vagy visszatartod, mert nincs az orvosod? Legyen már eszed, már ne is haragudj! Az SZTK-ban a nem fogadott orvos is orvos, ugyanolyan szaktudással, ugyanúgy az a dolga, hogy vizsgáljon, gyógyítson és ha úgy van, akkor segítsen vagy életet mentsen! Ezt tartsd szem előtt!

Mert lehet, hogy semmi gond, de ha mégis, akkor meg legalább tudnak segíteni!!!

Irány az orvos és ne gondolkozz!

2015. dec. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

én se a saját orvosomnál voltam, hanem az sztk-ban, mert fontos volt, hogy mi lehet a baj. sőt, még a hülye dumáját is végig kellett hallgatnom arról, hogy miért nem megyek táppénzre a heti 2 napos bejárásos munkahelyemről, ahol irodai munkát végzek...


és a férjem se lehetett benn velem. szóval nem ez a vizit volt álmaim vizitje, elhiheted.:)

2015. dec. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%

Kedves utolsó!

És ha baj lett volna és pont ez a hülye dumájú orvosnak köszönhetted volna, hogy nem lett volna baj, akkor mi van?

Én is jártam az SZTK-ba, sőt csak oda, mert nem volt fogadott orvosom, de ha baj volt, akkor orvoshoz mentem a kórházba, mert sajnos volt is. És nem foglalkoztam a hülye orvosokkal, csak összetettem a két kezemet, hogy segítettek, ennyi!

2015. dec. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Pont azt mondom, hogy sztk-ba járok, nincs orvosom. És nincs orvos!
2015. dec. 29. 18:03
 8/20 anonim ***** válasza:

6: "És ha baj lett volna és pont ez a hülye dumájú orvosnak köszönhetted volna, hogy nem lett volna baj, akkor mi van?"


ezt a mondatot nem teljesen értem, de megvizsgált rendesen és elégedett voltam, csak beszédet tartott a táppénzről meg ilyesmikről, amik viszont nem tartoztak a vizsgálat kereteibe, ezért mondtam én még azt is elviseltem, csak azért, hogy tudjam, a babám jól van-e.:)


kérdező, ahogy gondolod, a te életed, a te babád, a te felelősséged.

2015. dec. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
De, holnap reggel elmegyek, de ha valami baj lenne, bemegyünk a kórházba.
2015. dec. 29. 18:20
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

"Az orvos szabin van. Sztk-ba vagyok. Nem saját dokinál."


Ebből már bocs, de azt lehet leszűrni, hogy nem a saját dokidnál vagy, mert az orvosod szabin van.

Amúgy meg olyan nincs, hogy a kórházban nincs nőgyógyász! Hisz ügyelet mindig van, hétvégén is, ünnepnapokon is, délután is, este is, éjjel is, tehát bármikor!

2015. dec. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!