Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megihatok 1-2 pohar vorosbort...

Megihatok 1-2 pohar vorosbort szilveszter este? Ha kettot akkor azt nem egynas utan hanem par ora elteressel, hogy ne legyen baj.

Figyelt kérdés
35 hkm
2015. dec. 30. 16:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
41%
Persze.
2015. dec. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
41%
Meg.
2015. dec. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
18%

szerintem azért 2 pohárral ne igyál meg, az fél liter :)


de 1-1 deci jó minőségű vörösbor belefér, bár én 35 hetesen nem mernék, nehogy beinduljon a szülés :D

2015. dec. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
57%
Én simán ittam 1-2 bögre forralt bort terhesen karácsonykor. Áprilisban szültem.
2015. dec. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
34%

Igen, meg. :)

3-as.... 2 pohár bor az hol van neked fél liter??? A borospoharat nem teli kell tölteni vagy bögréből inni , ahogy te szoktad, hanem a pohár legszélesebb pontjáig, ami kb 1,5 dl mennyiséget ad így ki.

2015. dec. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%

utolsó, de kedves vagy! az ilyenek miatt, mint nem szeretek már ide járni, neked tök mindegy mi a kérdés, csak azt lesed kibe köthetsz bele?


bár én nem igen szoktam inni, most terhesen meg főleg nem iszom egy korty alkoholt sem, ahogy az előző terhességem alatt sem. de biztos bögréből vedelem a palackos bort, nem?


de tudod mit, akkor legyen 3 deci! mondjuk nekünk a vörösboros pohárkészletünk fél literesek, és nyilván nem töltjük tele. de mivel a kérdező 1-2 pohárt írt, gondoltam azt a választ adom amit adtam...

2015. dec. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
29%
Nekem egy pohár borból az kb 1 deci.
2015. dec. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem megihatod.

Nekem az orvosom és szülésznőm javasolta a napi egy pohár jó minőségű vörösbort. Egyrészt a vérképzés miatt, másrészt a haskeményedések, összehúzódások leállítása miatt (a leggyorsabb izomlazító az alkohol). Nem próbáltam, mivel nem bírom az alkoholt, egyáltalán.

2015. dec. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
36%

#6 Én minden ilyen kérdésnél feltételezem, hogy a kérdező az általánosan elfogadott "mércét" használja.. Nekünk is van normál boros poharunk, illetve ilyen bazi nagy is, de meg sem fordult a fejemben, hogy a kérdező az utóbbiról beszélne, vagy netán bögréről..


Ez alapján pedig igen, 1-2 pohár bort egészen nyugodtan megihat.

2015. dec. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
54%

Persze.

Az orvosom azt mondta, 2 dl-t is simán meg lehet inni, ha kívánom.

Nem lesz tőle semmi baj, nem naponta iszol egy üveggel :)

Boldog új évet!

2015. dec. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!