Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek jogos ilyenen...

Szerintetek jogos ilyenen kiakadni terhesen, vagy en tulzok?

Figyelt kérdés

Ma toltottem be a 34. hetet, es mennem kellett orvoshoz. Mar hetek ota megvolt az idopont reggelre. Nemreg uj hazba koltoztunk, kb 1-1.5 ora autokazasra onnan, ahol eddig laktunk. Az orvosvaltas meg folyamatban van, ugyhogy gondoltam elmegyek a regi helyre az orvoshoz, nem mondom le az idopontot. Kertem a paromat, hogy vezessen el odaig engem, mert nekem nincs jogsim.

Este fel 11 korul hazajott a munkabol a haverjaval, es mondta, hogy nem is marad, csak 5 percet, mert o megy el ceges buliba. Mondtam, hogy rendben van, de reggel 8 korul indulnunk kene, ugyhogy legyen szives probaljon meg 3 korul hazaerni, hogy fel tudjon kelni. Este irtam neki smst ejfel korul, hogy biztonsagban megerkeztek-e, de nem valaszolt, nem is irt vagy hivott egyszer sem, pedig aggodtam.

Ehhez kepest reggel 6kor allitott haza ugy, hogy buzlott a piaszagtol, bevagodott az agyba, es semmire nem kelt fel 12ig, ugyhogy egyedul mentem tomegkozlekedessel 1 es haromnegyed orat (kb), de el is kestem, mert ma nem mentek olyan surun a buszok.

Ma rohogve meselte, hogy nem is volt ceges buli, csak megszivattak, es vegul elmentek a fonokasszonyhoz bulizni ketten (tehat harman voltak osszesen). A fonokasszony elegge ra van allva.

Most egesz nap bogok, mert nem igy gondoltam el, hogy igy fog kinezni a 24-enk (mi ekkor unneplunk), hogy o budos piaszaggal fetreng delig, nekem meg bedagad a labam, bekemenyedik a hasam, es mgfajdul a vallam.

(ahhoz, hogy odaerjek 1 busz kellett, aztan metro, aztan megint egy busz. visszafele talalkoztam a noveremmel, vonattal mentem, de a vonathoz 20-25 perc seta volt, utana metro, aztan megint egy vonat, es megint egy busz, hogy hazaerjunk. kozben az eso is nagyon elkezdett szakadni, en meg mar ossze sem tudom gombolni a kabatom, ugyhogy jol elaztam).

tenyleg en vagyok a hisztis, mint ahogy a noverem mondja, vagy ti is ki lennetek akadva?


2015. dec. 24. 16:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%
Én is ki lennék akadva :(
2015. dec. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

hát teljesen megértelek, szerintem egy nő se lenne elragadtatva.

én nekem azzal nincs bajom,hogyha a párom nélkülem szórakozik,sőt.

DE ő egyátalán nem tartotta be amit ígért. először is nem is akkor ért haza, amikorra ígérte. másodszor is nem is csak a haverjaival volt. harmadszor meg a telefonra se bírt válaszolni.

én is nagyon pipa lennék. az meg csak hab a torta tetején,hogy tisztában van vele,hogy bejön a főnökének. ő mégis elmegy hozzá , anélkül hogy ezt megbeszélné veled.

na meg a súlyosbító körülmény még az,hogy ha tudja hogy másnap el kell vinnie kocsival téged, akkor nem kéne annyit inni.. nem shoppingolni akartál menni, hanem a KÖZÖS gyereketek miatt orvoshoz kellett volna menned.

szóval nagyon felőtlen és nem megbízható ezek alapján.

szóval én rohadtul pipa lennék a helyedben.


én mindenképpen szembesíteném ezekkel a dolgokkal.bár magától is tudhatná.

és most nyilván te leszel a szemében a hisztis házisárkány, de attól még neked van igazad.nem irigyellek.

nem tudom, hogy ez volt az első ilyen eset? mert pl nálunk alap,hogyha a másik oda van bulizni,akkor elérhető telefonon. persze nem hívogatjuk egymást, de ha kéne ott a zsebben a telefon. másik dolog , hogy előre szoktam mondani a páromnak,hogy kikkel megyek és hova. és ő is. nekünk így normális. és tényleg ha bejön annak a nőnek ,akkor mi a fenéért megy fel a lakására?

2015. dec. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
42%

Az utazás rész színtiszta hiszti, egy felnőtt embernek képesnek kell lennie tomegkozlekednie.

A kimaradás, atvagas, röhögös rész viszont teljesen érthető felháborító

2015. dec. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszokat.

Masodik: igazabol miota terhes vagyok 3x volt bulizni, egyszer most, egyszer hozzank jott at par munkatarsa es iszogattak a nappaliban ameddig en aludtam, harmadszorra meg o ment el a haverjahoz. Amikor a haverjahoz ment, akkor is pont masnap mentem orvoshoz 9:30ra, es megbeszeltuk, hogy el szeretne jonni, es hogy 9re itthon van. 9:15kor meg sehol nem volt, ugyhogy elindultam egyedul, de 9:30ra odajott o is az orvoshoz, bar akkor is volt egy kis piaszaga, en meg ezt szegyelltem az orvos elott. Ugyhogy nem mondhatni rola egyaltalan, hogy sokat iszik/bulizik, csak ez most pont osszejott karacsony elott:(


Harmadik: igaz, hogy igy leirva hisztinek tunhet, csak sajnos en a 22. hettol nagyon vizesedem, mindig hatalmasra vannak dagadva a labaim es rettenetesen zsibbadnak is. de nem csak a bokam zsibbad, hanem a labujjimtol egeszen a combomig, es van, hogy annyira, hogy allni sem birok rajta. Ezenkivul sajna elegge lent van a baba, ezt ma is mondta az orvos, ugyhogy nagyon eros gatnyomasom van mar kb a 25. hettol, nagyon faj a szemeremcsontom amikor epp kikelek az agybol, vagy rosszul lepek, vagy forgolodom az agyban. Termeszetesen bevasarolni vagy akarhova elmegyek egyedul, sot ha munkaugy van a dologban, akkor is megertem, de ez a majdnem 2 oras tomegkozlekedes igy a terhesseg vegefele sok fajdalommal mar kicsit megviselt, foleg azert, mert igazabol nem volt semmi "fontos" dolga.

2015. dec. 24. 17:10
 5/21 anonim ***** válasza:
Tutti nagyon pipa lennék csak s kimaradás miatt.Pláne,hogy kijelentette,hogy szívatás volt a céges buli.Nah de fogd fel úgy jön még kutyára úthenger :-) most terhesen kár idegesíteni magaf
2015. dec. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Már csak az a kérdés, hogy egy ilyen idiótának miért szülsz gyereket? Aztán majd siránkozol...
2015. dec. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
8 honap alatt 3x bulizott, nem hinnem, hogy emiatt el kene ot hagynom. Senki sem tokeletes, de gondolom ha te hibatlan embert keresel, akkor senkinek nem fogsz gyereket szulni..
2015. dec. 24. 18:29
 8/21 anonim ***** válasza:
92%
Bocs,de ez gáz!Szerintem simán partiba vágták a főnökasszonyt.Ez van,ha terhes és hisztis otthon az asszony.Csak ugye ezt lehet tudni,mert elméletileg olyannal vállalunk gyereket,akit ismerünk és számíthatunk rá.
2015. dec. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
ez nagyon alja... egyébként nekem is az jutott eszembe amit az utolsó ír, főleg, hogy írod, kölcsönös lehet a vonzalom.
2015. dec. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
74%

Itt ketten is említik a hisztit. Annyit szólnék hozzá, hogy ki kellene próbálni a problémás terhességet (pl. haskeményedés) és a hosszú tömegközelekedéses utazást együtt. Gondolom senkinek sem érdeke, hogy 34. héten beinduljon a szülés.

Szóval a "hiszti"-összefüggésben ki kell próbálni, hogy milyen ha még az ágyban való megfordulás is fáj, mint ahogy a kérdező írja.


Kedves Kérdező!

Amit a párod művelt nálam sem tartozik az elfogadható kategóriába, sőt, valószínűleg kevesebbért is "hisztiznék". Akarja ezt a gyermeket a párod?

Ettől függetlenül azt mondom, hogy higgadj le és beszéld meg vele a dolgokat. Ha úgy látod, hogy van kivel tárgyalni, akkor békülj ki vele. Én mindenesetre annak drukkolok, hogy a pici nyugodt körülmények közé szülessen.

(Megjegyzem: voltam hasonló helyzetben.)

2015. dec. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!