Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetes terhes vagyok. Elég...

20 hetes terhes vagyok. Elég sűrűn nehezen megy a wc-zés. Most is erőlködnöm kellett és egy két csepp vér is jött a hüvelyemből. Most szerintetek zaklassam a dokimat szilveszter délután ezzel?

Figyelt kérdés
Máskor is volt ilyen akkor elmentem a nőgyógyászhoz és mondta h az erőlködés miatt volt. Mondta h ne erőlködjek, de bármit eszek nem megy könnyebben a wc-zés
2015. dec. 31. 15:31
 1/9 anonim ***** válasza:

Egy kanál étolaj és folyni fog belőled minden.


Amúgy biztos, hogy a hüvelyedből jött? Ilyenkor aranyér is bevérezhet, ami ugyanúgy vércseppeket produkál.

2015. dec. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
langyos vizet igyál, vagy szilva lekvárt egyél. Egy próbát megér. Nem lehet, hogy aranyér miatt véreztél?
2015. dec. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Pisiltem is és mikor elöl töröltem magam, ott lett kicsit véres. Másodszor is megtöröltem akkor már nem volt az. Igen aranyerem is kijött már kétszer a terhesség alatt, de most épp nincs vele bajom. Azóta is érzem h rugdos a baba, és nem görcsöl a hasam. Remélem nincs baj.

Orvosom nem ebben a városban van, hanem 20 km-rel arébb. Busszal tudnék csak menni, mert apa dolgozik.

Szoktam inni reggel éhgyomorra langyos vizet, van amikor segít van mikor kevésbé.

2015. dec. 31. 15:59
 4/9 anonim ***** válasza:
1-2 evőkanál étolaj és megoldja magát a probléma. Esetleg tamarinlekvár, bár már nem lesz lehetőségetek beszerezni másodikáig.
2015. dec. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

En egesz eletemben kuzdottem ezzel, de terhesseg alatt most minden rendben, szerencsere!

Minden nap rengeteg joghurtot iszok,kivanom is nagyon. Reggel iszok egy lightos edes javet aztan joghurtot, es nekem ez segit, a nasik, hogy gyumolcsjoghurtba teszek zabkorpat, ez is biztos hatas! ;-)

2015. dec. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én mindent kipróbáltam (tamarin, olaj, szilva, rostos dolgok, stb stb), semmi az ég világon nem használt, iszonyatos fájdalmak között erőlködtem, vérző végbélnyílással... A dokim mondta, amikor 5 napja nem tudtam vécézni, hogy akkor mostantól 4 naponta Guttalax cseppből 10 db és akkor görcsök nélkül távozik, aminek kell. Így is lett. Jobb kint, mint bent.


Felírt vasat is, mert rossz volt a vérképemben, azt mondta, talán hasmenést okoz nálam, nem további székrekedést. Furcsa, mert 3 hét múlva hirtelen magamtól tudtam vécézni (kb. a 26. héten) és azóta is 2 naponta magamtól tudok menni.:)


Nekem volt egyszer pisilés után vécépapíron vér, azonnal rohantunk be a dokimhoz a kórházba, ő mondta, hogy zárt méhszáj, a gyereket uh-zták, 3 napig nem szabadott szexelnünk és kontrollon elmondta, hogy valószínűleg a folyásom marta fel a hüvelyfalat. Viszont, mondta, hogyha székelés közben jön kis vér a hüvelyből, az sajnos ilyenkor természetes.


29 hkm

2015. dec. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem a tejeskávé segített. Ha végképp nem ment, akkor Guttalax. De szokták ajánlani a vazelines végbélkúpot.
2015. dec. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Voltál azóta dokinál? én jártam így mint te, csak én 13 hetes vagyok...s a kórház tőlünk 40 km-re van
2016. jan. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Még nem voltam, hétfőre van időpontom. De azóta nem véreztem meg rendesen rugdos is. Remélem nincs semmi baj.
2016. jan. 2. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!