Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kombinált teszt. Tudnátok...

Kombinált teszt. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
A héten voltam kombinált teszten egy magán laboratóriumban, ahol megcsinálták a 12. heti ultrahangot és a vérvételt is. Mindent rendben találtak, viszont még mielőtt ide elmentem volna, kaptam már időpontot jövőhétre szakrendelésre 12. heti ultrahangra, amit elfelejtettem lemondani és már nem is tudom lemondani. Szerintetek elmenjek arra az ultrahangra is? A védőnőm szerint jobb ha megnézik többször. Csakhogy akkor már 13+4 hetes leszek, akkor már felesleges megnézni. Szerintetek?
2016. jan. 1. 11:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj el :) Vedonod jol mondja! En is 2* voltam a 18 hetesen meg a 32 hetesen is :D
2016. jan. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én azért nem mennék, mert kifejezetten 12. heti uh-ra várnak téged. És te már a 14. hétben leszel, vagyis sima uh-ra persze elmennék "jobb, ha többen megnézik" okból, de erre specifikusan nem.


ha nem mondod le, mert már nem tudod valamiért, akkor sem zárnak ki az állami egészségügyből:)


lesz majd a 18-19. héten 2. genetikai uh, ha a kombinált teszted tökéletes, akkor menj majd csak arra.


nekem sajnos rossz tapasztalatom van erről, állami kórházban rosszabb uh géppel teljesen más dolgokat láttak/nem láttak a magzaton, mint a magánkórházban, ahová járunk.


30hkm

2016. jan. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!