Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is ilyen a hasa vagy...

Másnak is ilyen a hasa vagy csak nekem? Nyugtassatok meg.

Figyelt kérdés
16 hetes vagyok, kezd már nöni a pocakom, de most mikor hátul feküdtem feltünt hogy az egyik olddalon mintha nagyon lenne egy picit. Ez mitől van? Nem egyformán nő vagy ott van a baba?

2016. jan. 1. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
A pocak formája alakul attól függően, hol és hogyan fekszik a baba. Később, ha nagyobb lesz még inkább látszik majd. "Kilóg" egy láb, kéz... persze, csak dudorka formájában. Aranyos lesz.
2016. jan. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor a baba nyomja ki?
2016. jan. 1. 20:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg!
2016. jan. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Persze hogy a baba. Nem egy labda van a hasadban hanem egy szabálytalan formájú kis emberke...
2016. jan. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
baba van ott,ahol kemény és dudor van
2016. jan. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Lesz ez még "cifrább" is, nekem rendszeresen ferde a hasam, púpokat is csinál rá, ahogy kinyomja magát. Van, hogy reggel az egyik oldalamon ébredve nagyon jól látható, hogy hova kucorodott oda éppen. Egyik kismamaismerősömnek meg brutál, hogy milyen kiálló dombot csinál a gyerek a hasára.

32 hkm

2016. jan. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!