Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen -szex -spermával? ...

Terhesen -szex -spermával? 15hetes kismamakent szeretkezunk a parommal. Eddig óckodtam a spermajatol, mert nem tudtam pontosan hogyan hat ránk *. *

Figyelt kérdés

Miutan utanaolvastam, megbeszeltuk h artalmatlan,ezert legutobb már (szebben nem tudom)...belèm èlvezett.


Masnapra viszont ugyanolyan sikamlósságot ereztem mint terhessègem előtt, peteèrèskor.


Ez vajon normalis ?

Massal is van ez igy ?


Erre vonatkozo cikket, infot sehol sem talalok,orvoshoz meg csak januar vegen megyek. Erdekelnenek a tapasztalataitok.


Koszi,

Maczababa



2016. jan. 1. 22:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%
Mamám! És te vársz gyereket úgy hogy fel se ismered, hogy mitől lettél "síkosabb"? Ürül az anyag, bogaram!
2016. jan. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
89%
Macababa? Ne haragudj, de olyan együgyü vagy, mint a neved és ahogy a kérdést kiírtad.
2016. jan. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
81%
😂😂😂
2016. jan. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
85%

Ne aggódj, nem leszel terhes újra terhesség alatt.

Még soha senki nem élvezett beléd? gyanítom igen, valahogy csak megestél. Akkor nem érezted, hogy kifolyik a sperma???

2016. jan. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
66%
Hamarosan vége a téli szünetnek ...
2016. jan. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
77%
De mégis mitől féltél pontosan, hogyan hatna rátok kedves Maczababa?...
2016. jan. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
84%

Ne,ne,ne,ennyire nem lehet valaki barom!

Bár a múltkor volt itt egy csaj,aki az összeállt ge,cit fényképezte és rakta fel, mert nem tudta mi az...


Amikor gyereket csináltatok,nem éreztél sikamlósságot??? Vagy csak pontosan egy darab hímivarsejtet engedtél be a lyukadon???

2016. jan. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
50%

Miért nem azelőtt néztél utána, hogy megvontad kettőtöktől az intimitást? Nem értem.


Amit érzel, az maga a sperma, ami kijön belőled (igen, akár másnap is), esetleg az aktuális terhességi folyásod.

Mi még mindig naponta vagyunk együtt, és nekem is ilyen, amikor kijön belőlem a sperma, sőt később még vérbőséget is érezhetsz majd a szeméremajkaidban a szextől. Ez sem baj.


Az orvostól nyugodtan megkérdezheted, ezért az orvosod.


30hkm

2016. jan. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
37%
Francnak nem kell vizsga a gyerekcsináláshoz, szaporodik minden barom. Undorodom ettől.
2016. jan. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Kedves Ócsároló Kisokosok!


Ha valaki a nicknevemről ítèl meg, annak gratulálok.

Sminknelkuli, szereny 28eves kismama vagyok, 2eve varjuk a Csodat, es igen!!! sokat olvastam a tèmáról. Ezelott is es mint emlitettem most h babat varok , kifejezetten a "sperma-kismama" kapcsolatrol is...


Nem vagyok gyökèr, felismerem a sperma es a nyák kozotti kulonbseget !


Ostobák, akik mèg a kerdest sem ertitek,es unalombol valaszolgattok gusztustalan modon, kimèljetek !

2016. jan. 2. 08:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!