Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetes terhesség, sex után...

9 hetes terhesség, sex után közvetlenül vérzés bajt okoz?

Figyelt kérdés

A férjemmel együtt voltunk, s közvetlen utána a wc-n észrevettem hogy vérzek egy kicsit, ez bajt okoz? Nem járt görccsel, s eddig nem véreztem.

Csütörtökön voltam UH-n minden rendben volt...



2015. dec. 5. 15:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen vérzés bajt jelezhet, de lehet, hogy csak felsértettetek valamit közben, de a vérzés sosem jó...
2015. dec. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha nem vérzek később akkor elég ha hétfön megyek dokihoz? Sajnos közelben nincs kórház, ügyelet meg nem foglalkozik ilyennel
2015. dec. 5. 16:08
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
előforddult nálam is ilyesmi többször a 9 hónap alatt. de nem foglalkoztam vele. annál rosszabb, minél jobban parázik minden kis bajtüól valaki.
2015. dec. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%

Utolsóval nem értek egyet! Azért ez nem kis apróság! Ha nem múlik el mindenképp elnennék egy helyre ahol megnezi szakember...

Szexet pedig, ha lehet kerüld egy ideig...

Remélem amúgy minden rendben lesz veletek.

2015. dec. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

kétszer volt ilyenem. egyszer az elején kb a te korodban, az első terhességemmel. Akkor a szexben felsértettük a hüvelybejáratot, de csak pecsét volt. Azonnal mentünk az ügyeletre.


A második terhességem (az első vetéléssel végződött) megtörtént ugyanez a 22. héten, csak addigra már vérhígítót kellett szednem, így nagyobb mennyiségű volt a vérzés (=maradt a vécépapíron), akkor is azonnal rohantunk be az ügyeletre.


ott megdicsértek, hogy gondos szülők vagyunk és nyugodjunk meg.:)szex tiltott volt 2 napig, majd kontroll és ismét lehetett.


26 hkm

2015. dec. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Sex után kb 1.5 fél órát pecsételtem, de egyre kevesebb állaggal, s most egy órája csak pár csepp.... görcsölni semmi...

Felhívtam a dokit, s azt mondta hogy valószínű kontakt vérzés, mivel mindjárt a sex után történt s eddig nem volt ilyen probléma, de ha persze láthatatlanul nem tudja, ha nem múlik el akkor menjek be a kórházba.

2015. dec. 5. 17:51
 7/7 A kérdező kommentje:

Szóval akkor most várunk holnapig, megbeszéltük a férjemmel, s hétfőn már lesz itt a városban a dokim.

Esetleg volt még valaki így?

2015. dec. 5. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!