Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ügyeletes orvosnak "jár" pénz...

Ügyeletes orvosnak "jár" pénz a szülésért?

Figyelt kérdés
Illik neki is adni?Tudom,hogy a magándokiknál bevált a vizsgálati díj 10szerese,de az ügyeletessel mi a helyzet?
2010. márc. 25. 12:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
80%
Szia! nekem semmi gond nem volt a szülésnél, de én sem adtam pénzt az ügyeletesnek.
2010. márc. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
83%

13:07-nek! Te meg egyszerűen b*nkó vagy!

Minden dolgozó ember kap fizetést! Nekem sem adtak a vásárlók sosem pénzt, mert szép kenyeret sütöttem, ha csúnyácska lett azt megjegyezték, de a szépért még egy köszönömöt sem kaptam soha... Én megköszöntem az orvosnak a segítségét.

De nem ez a lényeg! Még a te kedvedért sem megyek anyaotthonba a hálapénz miatt, mert a lakástörlesztőből kell elvennem, vagy a baba pelenkapénzéből!És a fodrászra szánt pénzt is inkább a fiamra költöm, inkább játékot vagy ruhát kap rajta. De ha érdekel veszünk ruhát és enni is eszünk, de ha hálapénzelek, akkor abban a hónapban már valamire nem futotta volna amior szültem. Lehet, hogy nem tudod milyen ez, de akkor ne nézz le másokat, hogy a gyerekük az elsők! Ha ezért szánalmas vagyok, akkor bátran vállalom!

2010. márc. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat!Akkor majd meglátjuk,hogy muzsikál és kap-e :) Sok boldogságot a babákhoz!
2010. márc. 26. 08:50
 14/16 anonim ***** válasza:
nem,nem jár.ez a dolga.én tőlem nem fog kapni egy fornintot sem.a sok hülye elkényeztette az ügyeletes dokikat is,aztán a legtöbbje már szó szerint tartja a markát.hát nekem tarthatja.azért fizetem a sok tb-t h ellássanak.
2010. márc. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

19:24 A pincér, a fodrász, a taxis, mindenki elvárja a pénzt pluszba. Attól függetlenül én is utálom az olyat, aki tartja a markát és csak annak adok, a ki tényleg megérdemli, de neki igen, mert tudom, h a fizetése 100.000 Ft és ezért nem csak annyit kockáztat, h odaég a kenyér, hanem egy pici hiba és mehet a dutyiba. A tanulásról nem is beszélve. Szerintem ez az álláspont nem eretnekség, nem tudom, miért kellet az első válaszomat is lepontozni, ami senkit nem sértett.

A továbbiakban nem érdekel a téma, pontozz le, lesz*rom, hülyével nem vitatkozok.

2010. márc. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
62%

Én meg b*unkókkal nem vitatkozom! De nem kéne lenézni azért mert az a szakmám, ami. Én büszke vagyok rá, meg az érettségimre és a technikumomra is...

"A tanulásról nem is beszélve"- mert ezt a beszólást nekem szántad ugye??? Azért mert ez a szakmám, attól még én is ugyanolyan ember vagyok, mint a nőgyógyász. Én is éveket tanultam a szakmámért, nem 1 hetet...

Képzeld én is 100ezret keresek, még sem sírok. Ha neked meg attól jobb, hogy megveszed a figyelmet, hát tedd, vedd el a gyerekedtől azt pénzt és add az orvosnak, aki 5 percet foglalkozik veled. Inkább nálad az a gond, hogy mások akik nem fizetnek mégis jobb ellátásban részesültek/részesülnek, mint talán te?

Ha meg a hibáknál tartunk, minden szakmának megvannak a veszélyei, ezt talán nem kéne idekeverni, mert nem ide tartozik.

2010. márc. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!