Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 éves lány vagyok. És akadt...

17 éves lány vagyok. És akadt egy kis problémám. Barátommal (20) fél éve vagyunk együtt és terhes lettem.3. Hétben vagyok. Mind a ketten örültünk a babának, viszont még az iskoláinkat egyikőnk sem fejezte be! Mi legyen a babával?

Figyelt kérdés
Ti mit tennetek? Nem akarom elvetetni semmiképp. Nem lennék képes megfosztani az élettől egy apróságot. De nem tudom, hogy megtartsuk-e a babát. Nagyon sokat őrlődik rajta mindkettőnk, és nem tudjuk mi lenne a legjobb. Mire a pici megérkezne, már 18 lennék, de semmi végzettséggel nem megyek sokra, ami nem biztosítana fényes jövőt egyikonknek sem. Kérek Mindenkit, hogy az "én ilyenkor még azt se tudtam ki fiú, ki lány" és az "Ennyi idősen meg a homokozóban ültem" típusú kommenteket mellozzetek. Kerlek segitsetek dönteni a pocaklako sorsáról.

2016. jan. 3. 03:52
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
ahogy érzed: fel neveled, vagy örökbe adod . a döntés a nemegyszerű, hakkgas a józan észre meg persze a szívedre!
2016. jan. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
76%

Szia, ugye megtartottad?

Kívánok nektek minden szépet, boldog babavárást!


13hkm

2016. febr. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Szia! Én is 17 éves vagyok, párom 23, fél éve vagyunk együtt, és a 8. hétben járok. Nálunk nem volt kérdés, hogy megtartjuk-e, hiszen már együtt élünk, a suliból még egy évem van hátra, de befejezem. Te hogy döntöttél? :)
2016. ápr. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek aki pozitiv támogatást nyújtott nekem. Igen megtartottuk a picit. Édesapám persze nem orult annyira de támogatott. Párom kitartott mellettem es be is fejezte az iskolát. A pici november elején született. :) Imádjuk a mi kis Milánunkat! ❤
2017. jan. 7. 19:41
 25/25 anonim ***** válasza:
Gratulálok hozzá! :)
2017. jan. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!