Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valakinél olyan tünet az...

Volt valakinél olyan tünet az első trimeszterben, hogy nem csak a kajáktól volt rosszul, hanem színektől, formáktól (tárgyak esetében), az addig nagyon kedvelt hobbitól?

Figyelt kérdés

Ami nálam előfordult pl.: a falszíntől émelygés, amit előtte nagyon szerettem; az adventi koszorú látványa felkavarta a gyomromat.

Eféle tüneteket nem olvastam még sehol. :)

11hkm



2016. jan. 3. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezzel én is így vagyok!

A kedvem is nagyon rossz. Senkihez és semmihez nincs kedvem!

De a kérdésedre válaszolva: igen, ránézek valamire, tárgyakra, amik a szobában vannak..rosszul leszek tőlük.

Társaságba sincs kedvem menni, nem tudom mennyire normális.

2016. jan. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez de furcsa.Ilyet nem tapasztaltam ,de pl nekem a jól bevált ,szeretett parfümtöl volt undorom.Meg az olajban sütés szagával ki lehetett volna kergetni a világból.De hát ezek jellemzö dolgok ,a tiédhez hasonlót még nem hallottam.
2016. jan. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a saját hajam illatát nem bírtam, akármivel is mostam, de ügye nem borotválhattam le magam kopaszra...
2016. jan. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
10 hetes vagyok.... hát mit mondjak... eladtuk a kocsinkat még novemberbe és azoóta vadásszuk az igazit. Amit megnehezít az hogy van amelyiktől elkap a hányinger elég csak a képét néznem. 😂 de rájöttem h az érzelmeimtől függ h mitőlnlesz hányingerem, ha nem igazán tudnám elképzelni magunkat abban a kocsiban akkor felhergelem magam és emiatt vagyok rossszul 😂 tiszta gáz!
2016. jan. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Érdekes dolgokat írtatok... :D

Ezek a hormonok tényleg játszanak az emberrel. Én pl. imádom a lakberendezést, egy csomó DIY dolgot csináltam itthon, de most a gondolattól is rosszul vagyok. Ha meglátok egy lakberendezési cikket a fb-on, rosszul vagyok tőle. Nem tudom megfogalmazni, hogy mit érzek pontosan, de nem esik jól. Remélem, a második trimeszterrel elmúlnak ezek a tünetek, mert szerettem a hobbimat! :)

Volt egy kaspóm, amit szintén nagyon bírtam. Kidobtam, mert a látványától felfordult a gyomrom. Tudom, nem lett volna muszáj a kukában landolnia, de akkor ott jó ötletnek tűnt... D

2016. jan. 4. 10:07
 6/6 anonim ***** válasza:

Ilyen nekem is volt. :)

Én eleinte a fürdőszobai/kozmetikai cuccok illatàt nem bírtam.

Ha kezet mostam a szappannal, ha mosogattam, ha tusoltam, hánytam.

Már mondtam a férjemnek, h lègyszi, tusolj csak sima vízzel, mert büdös vagy :D

Aztán ahogy vasaltam és szállt fel a vasalógőz, attól is. A kiteregetett ruhák illatát sem bírtam.

Parfümöt 3 hónapig nem használtam, de nem is kellett, mivel otthon feküdtem..

Aztán jöttek a kajaszagok.

Semmi kajaszagot nem viseltem el, még kenyeret sem tudtam enni több hónapig, az is büdös volt!

De volt olyan is, h 1-1 színtől, tárgytól, napfénytől lett hányingerem.

2016. jan. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!