Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges ez vagy csak...

Lehetséges ez vagy csak ijezgetni akkarnak?!

Figyelt kérdés

15hetes terhes vagyok és eddig enyhén vérzett az orrom.de tegnap kB úgy 2-3 percig vérzett nagycseppekben!! tudom terhesség alatt sokat fog még vérezni az orrom.. de olyat mondtak nkm hogy ez az orrvérzés vezethet a pici elvesztéséhez!! Ma megyek a helyi vedönőhöz tanácsadásra.. mindenképp megemlittem neki! kicsit meg ijedtem!

Első babás vagyok!


2016. jan. 4. 09:34
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Fúú ekkora hülyeséget ki mondott? Már miért is veszítenéd el a babádat egy orrvérzés miatt? Tán ott fog kicsöpögni a baba??? Orrvérzés utalhat magas vérnyomásra vagy egy hajszálér elpattant. Szerintem nem lesz gond ne pánikolj!
2016. jan. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia ma nekem is kicsit vérzett,megfáztam és ahogy fújtam véres lett a zsepi 11 hetes terhes vagyok.Ne aggódj ez nem jelenti ezt,viszont érdemes nézni a vérnyomást,mert akkor is vérezhet sokat ha esetleg magas a vérnyomásod.
2016. jan. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%

A terhesség alatti orrvérzés természetes. Okai lehetnek a gyengülő nyálkahártya, az elpattanó erek és az ilyenkor törvényszerűen megnövekedő pulzusod.


akik ilyet mondanak, azokkal ne törődj, bár szerintem csak sötétek, nem direkt akarnak ijesztgetni:D hallgass az orvosodra és a védőnődre, akiben meg kell bíznod, hiszen valakiben muszáj.:)


30hkm

2016. jan. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez nem veszélyezteti a babát.
2016. jan. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ettől semmi baja nem lesz a babának!

26 hetes vagyok, többször vérzik.

C vitamint szedj külön, erősíti az èrfalakat.

2016. jan. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
:-) sok hülyeséget hallottam már, ezt még nem. Nem lesz semmi baja tőle a babának, a C-vitamin segíthet.
2016. jan. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
ijesztget
2016. jan. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem 1 hétig majdnem naponta így vérzett, és semmi baj sem tőrtént. Nincs köze a babához. Ez volt 14 hetesen, mostmár 32 hetes kismama vagyok. Boldog babavárást és nyugodj meg!

2016. jan. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!