Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elnézést, ha nagyon buta a...

Elnézést, ha nagyon buta a kérdés, de lehetséges, hogy az időjárás változás hat a terhességi tünetekre?

Figyelt kérdés
Ahogy megérkezett a hó és a hideg szinte teljesen elmúlt a hányinger.9 hetes vagyok,tudom,hogy ha ilyenkor megszűnnek a tünetek az lehet teljesen normális, és jelenthet bajt is. Igyekszem nem túl aggódni magam,de nagyon nehéz!!
2016. jan. 4. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, ha tavasz lenne és 25 fokos napsütés folyamatosan, akkor is elmúlt volna a hányinger.

És a hányinger meg pont egy olyan dolog, ami mindenkinél egyéni. Nekem is elmúlt, aztán visszajött, majd megint elmúlt, megint visszajött, így tulajdonképpen az egész terhességemet végig kísérte.

Viszont ezen nem szabad parázni, vagy jelentőséget tulajdonítani neki.

Ha görcsölsz, vérzel, akkor lehet baj, akkor azonnal orvos, egyébként meg ne parázz, élvezd a terhességet!:)

2016. jan. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm ☺

Második baba,és nem ismerek magamra,hogy milyen gyagyás vagyok!!!Mindenen aggódok!De próbálok túljutni ezen! ☺

2016. jan. 4. 19:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, befolyásolhatja. Ahogy később a babát is fogja, az én lányom pl ha fújt a szél maj szétrúgta a hasamat- hozzáteszem idekint sem bírja.
2016. jan. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!