Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetes terhes vagyok és...

9 hetes terhes vagyok és viszkető érzsés van a hüvelyemben folyásom nincsen használhatok canesten hüvelytablettát? A nőgyász csak péntekre adott időpontot

Figyelt kérdés

2016. jan. 4. 20:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Terhesség első 3 hónapjában és szoptatás ideje alatt a hüvelytabletta csak a kezelőorvos javaslatára alkalmazható. Terhesség alatt a hüvelytablettát applikátor nélkül kell használni.

A terhesség utolsó 4-6 hetében a szülőutak fertőtlenítésére is alkalmas.


Ez a betegtájékoztatóból van, ez alapján beszéld meg egy orvossal, többet nem tudunk mondani.


A hatóanyagáról: Terhesség

A készítmény rendeltetésszerű alkalmazása esetén a hatóanyagnak igen kis mennyisége szívódik fel, így nem valószínűsíthető az ártalmassága. Elővigyázatosságból azonban a klotrimazol alkalmazása a terhesség első három hónapjában kerülendő.


Én a Lactofeelt javaslom, szintén vénynélküli, hüvelyi flóra megerősítésére, amíg orvoshoz nem mégy, hátha nem gomba.

2016. jan. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!