Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mióta terhes vagyok miért...

Mióta terhes vagyok miért folyik minden nap az orrom és tüsszögök?

Figyelt kérdés

16 hetes terhes vagyok, és már kb a 6. terhességi hét óta minden egyes nap erősen folyik az orrom és tüsszögök, néha 1 órán keresztül percenként fújom ki az orrom. Be is szokott dugulni néha.

Mit lehet tenni ellene? Nagyon zavar!


2016. jan. 2. 19:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Mert tél van, de lehet allergia is.
2016. jan. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az orrdugulás és a nyálkahártya gyengülése természetes folyamat terhesség alatt. A tüsszögés - ha nem allergia vagy megfázás miatt van - lehet a hártyád irritáltsága miatt. Sőt, még vérezhet is az orrod.


Amit én tettem, az orromat kívülről kentem Neogranormonnal, hogy ne cserepesedjen ki, és orrdugulásra meg a Nózi nevű dolgot használtam, amit lehet kapni Rossmannban, DM-ben, gyógyszertárban. A dokim szerint a tengervizes orrcseppek nem érnek semmit, a simát meg ugye terhesség alatt óvatosan szabad csak használni.


30hkm

2016. jan. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!