Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14+3hetes vagyok, es meg...

14+3hetes vagyok, es meg egyaltalan nem nol a pocakom. Volt meg igy valaki?

Figyelt kérdés

Teljesen lapos a hasam.

Kesobb hirtelen nolhet?

12+2hetesen voltam ultrahangon, akkor a CRL 54mm volt.


2016. jan. 5. 09:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem igazán a 25. hét után kezdett nőni és egyáltalán nem nőtt hirtelen utána sem. A terhesség első felében eleve inkább csak puffadásról lehet beszélni, mivel a méh kb. félidőben hagyja el egyáltalán a kismedencét.

[link]

2016. jan. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen normális. Nekem a 20.környékén látszódott már,de inkább az is csak puffadás volt. 25.körûl már tényleg a babám növekedett.
2016. jan. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem se volt az elsővel, úgy a 18-20. hét környékén kezdett domborodni, 26-28. hét környékén kezdtem kismamanadrágot hordani, addig simán belefértem a sztreccs nadrágjaimba, miniszoknyáimba. 3320 grammal, 52 centisen született a fiam, teljesen normális, tankönyvi méretekkel.:-)
2016. jan. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is kb.a 20.héttől kezdett növögetni.Mindenkinek más.
2016. jan. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindkét terhességemnél a 20. hét után kezdett látszani a hasam. A másodiknál, emlékszem, amikor a 16. héten bejelentettem a munkahelyemen, mindenki csak nézett nagy szemekkel, mert annyira nem látszott semmi (vékony alkat vagyok)
2016. jan. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat! :-)

Neten ahogy kerestem 14hetes kismamak pocakjarol kepet, megdobbento kepeket lattam csak, nagy volt mar a hasuk. Azert mertem feltenni a kerdest :-)

2016. jan. 5. 09:25
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Első terhességemnél a 21. hétig még ruha nélkül sem nőtt a pocim,annyi volt,hogy kényelmetlen volt a csípőnadrág 12hetesen,meg éreztem kézzel,hogy a hasam alja domború.

Most 11 hetes vagyok,szintén nincs még semmi,érzem,hogy nagyon picit domború,de most még nem kellett lecserélnem a csípő nadrágom.Igazából azt mondják,hogy 20-25 hét között kezd el igazán nőni,persze van akinél hamarabb alkat,izomzat,méh elhelyezkedésétől függ.

2016. jan. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt terhespocakom sokaig. Az elso babaval 25-26 het utan kezdett latszani, a masodikkal pedig 20. het utan, de a vegere sem volt oriasi.

A harmadinbabat sajnos elvesztettem, de elotte 11-12 hetes korig annyira puffadtam, hogy ugy neztem ki, mint elozo terhessegnel felidosen. Ahogy elment a baba es megszuntek a terhestunetek ismet full lapos lett a hasam.

Szoval en azt mondom, hogy az olyan korai hatalmas pocak nem a baba merete miatt van, minden terhesseg mas, mas tunetekkel, ezen ne aggodj.

Egyebkent en vekony vagyok es egyebkent sem hasra hizok, ha megis felszalad ram 1-2 kilo.

2016. jan. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!