Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire lehet ártalmas, ha...

Mennyire lehet ártalmas, ha EGYSZER (28. het) megittam 3,5 dl (jó minőségű ) vörösbort (idegosszeomlas szelen)?

Figyelt kérdés
Tudom, egyik sem egészséges, de sajnos megtortent. Hirtelen történt hír (aradat), nem sikerült kezelni a helyzetet. Megittam másfél órán belül, majd aludtam majdnem egy napig, annyira kimeritett minden egyszerre.Köszönöm a válaszokat előre is azoknak, akik a kérdésre válaszolnak.
2015. júl. 5. 13:25
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Az hogy csak egyszer fordul elő, attól baja nem lehetne de ez egyszerre akkor is sok. Nyilván ártalmas az alkohol, néha 1-1 deci sokan azt mondják belefér, kinek mi a véleménye erről. Már mindegy, megtörtént, kockáztatni nyilván nem érdemes de ilyenkor elvileg nem kellene bajnak lennie egyszeri esettől.
2015. júl. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Remélem, sem lesz semmi baj. Kicsit megnyugodtam, de akkor, abban a pillanatban forgott velem minden , azt hittem, rosszul látok, hallok. Elkezdeni csuklani, soha nem történt meg ilyen. Nehéz is részletezni.most osszeszedtem magam, megprobalok csak előre nézni. Viszont nehéz, bár már sikerült feldolgoznom ugy-ahogy a dolgokat.
2015. júl. 5. 13:36
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Senkinek nem tudod elmondani, kibeszélni magadból?
2015. júl. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ma jön haza a testvérem (kint volt külföldön tanulmányi uton 3 hónapig). Már alig várom, hogy tudjak vele beszélni. Akkor, abban a pillanatban azt hittem, senki nem értené meg, es nem is gondolkodtam, elmondjam e bárkinek is. Most már nagyon várom, hogy hazajojjon és, tudjunk beszélni. Köszönöm, hogy írtál. Most nagyon jól esik minden biztatás, válasz. Nagyon szomorú vagyok...
2015. júl. 5. 14:05
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
Nyugi, semmi baja nem lesz.
2015. júl. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%
Egy alkalomtól semmi baja nem lesz.
2015. júl. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
46%

Remélhetőleg nem ártottál ezzel a mennyiséggel, de biztos, hogy jót sem tettél, hiszen az alkohol bekerül a véráramba, onnan a placentába, onnan pedig a magzathoz.

Legközelebb próbálj inkább üvölteni egy jó nagyot, vagy valami más megoldást találni!

Remélem időközben sikerült kibeszélni magadból!

2015. júl. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Még több alkalomtól sem lenne semmi baja. Barátnőm genetikus-nőgyász apukája engem ha náluk vagyunk két hetente, maga szokott megkínálni vörösborral. 27 hetes vagyok. Azt mondta,hogy sok kismamája ivott mértékkel terhessége alatt (volt, akinek ajánlott is volt), még sem született egynek sem beteg gyereke.
2015. júl. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nem lesz semmi baj!
2015. júl. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!