Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak jelei a magzatelhalasna...

ReniAdam kérdése:

Vannak jelei a magzatelhalasnak amikor mar elmult 12 hetes de meg nem lehet erezni a mocorgast?

Figyelt kérdés
2016. jan. 5. 15:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Van amikor van vele, van amikor nincs.
2016. jan. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Vérzés, de nem törvényszerű.

Mindenesetre felesleges aggódni, mert később is fogsz, amikor már érzed a mozgást, de nem állandóan. Tulajdonképpen semmit nem tudnál tenni, úgyhogy kár emiatt aggódni.

2016. jan. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
17 hetes vagyok. 5 hete lattam utoljara. 3het a kovetkezo uh. Iagazbol erzek mozgast de nem vagyok benne biztos hogy o az mert majdnem olyan mint a belmozgas.
2016. jan. 5. 16:07
 4/10 anonim ***** válasza:
Az elején én olyat érzetem, mintha apró kis buborékok pezsegnének a hasamban.
2016. jan. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Masodik babank de a fiamnal minden mas volt szoval majdnem olyan mintha elso lenne. Raadasul a fiamnal nem telt el 8het 2uh kozott csak 4-5 ez igy nehezebb...
2016. jan. 5. 16:14
 6/10 anonim ***** válasza:

Azok a "bélmozgások" gondolom egyre sűrűbben érezhetőek. :) Én is így voltam vele, 2 hétig nem mertem kijelenteni, hogy a babát érzem 16 és 18 hetes korom között.


Egyébként nem feltétlen van jele de ilyenkor ez egy nagyon ritka dolog. A vetélés is de szerintem a magzatelhalás ebben a terhességi korban még attól is ritkább, ne aggódj emiatt!

2016. jan. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 mandiga ***** válasza:
Nincs jele, csak annyi, hogy vagy begörcsöl az ember, vagy vérezni kezd, vagy együtt a kettő, viszont ezek elött már elhalt a magzat. 2 vetélésem volt, és semmit nem éreztem, csak elvetéltem.
2016. jan. 6. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nálunk a családban volt elhalas. épp ezért 2 hetente járok ultrahangra. nem tudnék azzal a tudattal elni hogy 3 hétig nem is tudtam hogy meghalt
2016. jan. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ma voltam vedononel. Kirugta a kezebol a szivhangfigyelot :D erosen lathatoan mocorgott. Szerencsere minden rendben :)
2016. jan. 6. 10:48
 10/10 mandiga ***** válasza:

Én is akkor 12 hetes voltam, a magzat 9 hetesnek felelt meg. Utólag szörnyű volt, ahogy belegondoltam. :(


Kedves kérdező, most már megnyugodhatsz, nincs semmi gond, erős a babád.:)

Sok boldogságot kívánok nektek!

2016. jan. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!