Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37. hetes terhesen lehet szülni?

37. hetes terhesen lehet szülni?

Figyelt kérdés
Szerintetek melegvizes fürdővízbe feküdnék akkor elindulna a baba? Ilyenkor már nem baj ha elindulna a szülés, ugye? Vagy más javaslat? Már nehezen bírom!
2016. jan. 8. 09:01
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
37 hét előtt koraszülött,utánna nem.De ne haragudj nem azért kell beindulnia a szülésnek mert neked már nem jó!Akkor indul amikor a baba is készen áll!!Egyébként nem hiszem én végig fürdöttem a gyerekeimmel és nem jöttek korábban
2016. jan. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél önző! Majd megszületik, ha kész van rá. Tükörbe tudnál nézni, ha bármi baja lenne a magánakciód miatt?
2016. jan. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére a terhesség nem így megy, hogy én ma akarok szülni, akkor pár lépcsőtől, vagy melegvíztől szülni fogok.

A házi praktikák csak elindítHATják a szülést (ami lehet, hogy magától is beindulna).


Nem baj, ha 37. héten beindul, mert ilyenkor már valóban nem számít koraszülésnek.

De az én javaslatom az, hogy várd meg, míg magától elindul. Mert az azt jelenti, hogy a BABÁD kész van rá, hogy megszülessen.

2016. jan. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A baba akkor jön, ha készen áll rá, nem szabad siettetni. Most nem a mi kényelmünk a fontos, ha eddig kibírtad, ezt a kicsit már féllábon is! ;)

38 hkm

2016. jan. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

Befejezett 37 hétnek kell lennie. Ne siettesd, bízd a természetre! A végén szinte mindenki nehezen bírja.

Amúgy ez egy komoly kérdés?

2016. jan. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Igazából úgy sem indul be a szülés ha még nincs kész a baba és a szervezeted. Ezek a praktikák nem sokat érnek és van amelyik még veszélyes is lehet, ilyen a meleg vizes fürdő is, 35 hetesen teljesen zárt voltam, 37 hetesen már c2111 volt a méhszáj értékem. De ha érne is bármi valamit, a babák nagyon jól érzik ott magukat, gondolj rá is. :) Kitartást! Már nincs sok, nemsokára meglesz a babád!
2016. jan. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én az elmúlt nyáron a 40 fokban töltöttem az utolsó heteket, képzelheted. Panel, 8. emelet, semmit nem aludtam a végén, volt, hogy sírtam már kínomban, hogy legyen vége. Ésszerű kereteken belül mindent kipróbáltam, három nyelven bújtam a fórumokat. A 39. héten kilóra ettem a grapefruitot és tonikot ittam, főztem ilyen szegfűszeges, fahéjas, gyömbéres trutyit, ligetszépe olaj kapszulát szedtem(angolok esküsznek rá). Végül mégis 6 napot túlhordtam, a dokim meg jól kiröhögött, hogy a szülést egy olyan hormon indítja be, amit a baba szervezete kezd termelni miután megérett a tüdeje. Ha egészséges a terhesség, akkor anyuka addig fejre is állhat :)) Kitartás!
2016. jan. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy voltam én is annak idején a lányommal. Ki is irtqm ide kérdést bár akkor (6évvel ezelőtt) nem volt divat egyből leb..ni a kérdezőt hogy így érez. Ne aggódj gondolj inkább abba bele hogy 37 hét már mögötted van és már maximum csak 3 van előtted. Beszélgess a babáddal mond el neki hogy te már szeretnéd ha kibújna. A gondolatoknak teremtő ereje van. Én a fiammal mindig melegvies fürdőt vettem éa mégsem emiatt indult be. Vannak mindenféle praktikák de a baba fogja úgyis eldönteni mikor jön. Próbálj sokat gondolni arra hogy már megszületett és a kezedben tartod. Hidd el nem sok idő van hátra! Kitartast!
2016. jan. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2016. jan. 9. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!