Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mehetek-e wellnessre 11 hetes...

Mehetek-e wellnessre 11 hetes terhesen?

Figyelt kérdés
Az előző terhességem veszélyeztetett volt, most eddig minden rendben és nagyon szeretnék úszkálni egy kicsit a családdal. Félek, nehogy valami történjen. Ti mit szóltok?

2016. jan. 7. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze,csak gyógyvízbe ne menj.
2016. jan. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Meleg vízbe nem ajánlott ilyenkor menni, főleg nem áztatni magunkat. Szaunát, szolit nem használhatod a helyen.


A hideg vízben gombát, felfázást kaphatsz. Persze, mindkettőre létezik gyógyszer, de terhesség alatt nekem mindig küzdenem kellett, hogy felírjanak, pedig rosszul voltam.


Az én dokim ilyen idős terhesen csak tengerben engedte az úszást nekem (de én hajlamos vagyok gombára és felfázásra is). És persze te most télen nem tudsz olyan könnyen tengerhez menni, ezt megértem.


Konzultálj az orvosoddal mindenképpen!


30hkm

2016. jan. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is 11 hetesen voltam wellnesselni, a forró vizeket kihagytam na meg a szaunát de normál vízben lehet fürdeni.
2016. jan. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!