Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Veszélyezteti a babát?

Viki172839 kérdése:

Veszélyezteti a babát?

Figyelt kérdés
10 hetes vagyok ès ma kell dokihoz vissza mennem vizsgálatra. Úgy tudom ma vègeznek hüvelyi uh-t, rákszűrèst meg ilyeneket, de ezt már mind elvègeztèk 6 hetesen. Nem veszèlyes a babára ha ma is behatolással vizsgálnak meg?

2016. jan. 8. 09:09
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

"Nem veszèlyes a babára ha ma is behatolással vizsgálnak meg?"


Azért ma inkább hagyjátok ki a szexet a dokival, a vizsgálat többi része nem veszélyes.

2016. jan. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Rákszűrést nem csinálnak újra, ha négy héttel ezelőtt csináltak. Nálunk hüvelyi uh a terhesség elején és a 12. héten van csak, ha panaszmentes a terhesség. Ezenfelül a méhszájat van, amelyik doki megnézi minden hónapban, van amelyik nem. Az én dokim megnezte, de nem volt belőle sosem probléma, egy pillanat az egész.
2016. jan. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm. Az első válaszolonak pedig csak annyit, hogy szerintem neki sem esne jól ha kinevetnè valaki a kèrdèsèt. Nekem pèldául nem szokásom pedig hidd el èn is találkozom èrdeles kèrdèsekkel.
2016. jan. 8. 09:24
 4/5 anonim ***** válasza:
72%
Kérdező, lazíts kicsit!
2016. jan. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Gondolod hogy megvizsgálnának ha baja lehetne tőle a babának? Ilyenkor azért szoktak még hüvelyi UH-t csinálni, mert azon jobban látszik a baba. Viszont rákszűrést nem fognak újra csinálni ha 4 hete volt.

Olyat nem mondunk, hogy behatolással vizsgálnak meg, azt csak a szexre szokás érteni :-)

2016. jan. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!