Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kezdodott a hanyingerete...

Mikor kezdodott a hanyingeretek? Meddig tartot? Hogy viseltetek?

Figyelt kérdés
A 6.hettol van hanyingerem. A 7.heten kisse enyhebb lett majd a 8-tol nagyon felerosodott.Hanyni eddig nem hanytam.Meguszhatom vajon hanyas nelkul?Vagy a java most jon? Nagyon kellemetlen az egesz napos hanyinger de estere borzalmasan felerosodik.Most toltom a 9.hetet.
2016. jan. 8. 13:11
 1/10 anonim ***** válasza:

Kitartás!

Nekem a 7-11. hétig tartott, de egyszer sem hánytam. Mindig volt a táskámban valami nasi meg innivaló, mert az nekem segített ha ettem pár falatot, meg ittam.

2016. jan. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
5-6 tol 10-12 hetig. Végig hányinger nem hánytam. A 10. hettol valtozott. Javult. De fokozatosan. Most a 13. het a legjobb eddig. Hasznalsz vmit? En b6ot szedtem. Probalhatod a gyombert. Citromos vizet. Mikor nem birtam tovább dokim adott gyógyszert. Kar h nem előbb kerdeztem ra. Igaz azt mondta van akinek segit van akinek nem. Nekem sokat javitott. Kitartas!
2016. jan. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem a nem várt menstruáció előtt kezdődött és a 20- hétig tartott. Napi 24 órában. Csak egyszer hánytam. Utána olyan megkönnyebbülés volt, hogy azt gondoltam egy pillanatra, hogy mennyivel jobb hányni, mint csak éjjel öklendezésre ébredni, aztán semmi.

De a három gyerekből ez volt a legdurvább, a többinél hamarabb elmúlt, már a 12 ill. 16. héten.

2016. jan. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nagyon hamar kezdődött, még nem is tudtam, hogy babát várok. Kb. a 11-12. hétig tartott. Állandóan hányingerem volt és émelyegtem, viszont nem hánytam egyszer sem.
2016. jan. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Csak 2 hétig tartott 6-8 hetes korom között. Délelőtt nem volt semmi bajom de a délután/este az durva volt, főleg hogy az aluszékonyság is rájött. Rosszul viseltem. De legalább munkával nem volt bajom reggel és délelőtt. Én hánytam is általában este de megkönnyebbülés volt hogy őszinte legyek, általában véget vetett aznapra a hányingernek.
2016. jan. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Még a pozitív teszt előtt,most a 11. hétben vagyok,most már csak esténként van. Nehezen mert párosul hozzá kajaundor is,alig bírok enni,fáradt vagyok.Kb 2szer hánytam.
2016. jan. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6.héttől hányinger,7.héttől majdnem minden reggel hánytam egészen a 11.hétig. Utána hányinger maradt csak a 12-13.hétig.
2016. jan. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem 6. héten egész napos hányinger, 7. héttől megváltásként jött a tényleges hányás. Utálok hányni, de tényleg megváltás volt. És bármit ehettem:)


De nekem a nyári 40 fokos meleg is rátett nem egy lapáttal (tengernél voltunk nyaralni, kellemes hűs idő volt, ott alig hánytam).


13. héten múlt el, amikor a dokim mondta, hogy szedjek B6-ot, és szedni kezdtem.


30hkm

2016. jan. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A kimaradt mensi előtti napokban már volt szagundor. Aztán a 6. Héttől táppénzen vagyok mert nagyon sokat hánytam. 6-7-8hét volt nagyon rossz utána javult már csak lassan. Ma már jobb de ma reggel is hánytam egyszer. 10+5 hetes vagyok. Fogytam 5 kg-t.
2016. jan. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

1.fiammal majdnem felidoig volt eros hanyingerem , reggeltol estig . Egyszersem hanytam.

2.fiammal majdnem a szulesig kitartott, egyszer hanytam csak de olyan rosszul voltam vegig,hogy majdnem korhazba kerultem es vegul gyogyszert kaptam ra.


Most ikerbabakat varok es most csak a 14. hetig voltam nagyon rosszul. Ketszer hanytam osszesen.


Mindharom terhessegemnel a 6. heten kezdodott.


19 hetes ikres kismama

2016. jan. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!