Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes kombinált teszt...

12 hetes kombinált teszt eredménye. Szerintetek izguljak?

Figyelt kérdés

CRL:57,4mm BPD:20,4mm


PAPP-A szint:

3280.00

miu/L

1.63

MoM


Szabad ß-hCG szint:

93.70

Ng/ml

2.63

MoM


Tarkóredő vastagsága (NT):

1.60

mm

1.08

MoM

Kockázat a Down-kór előfordulására: 1 : 4 800, negatív


Bárkit megkérdeztem eddig, meg amit olvastam, jóval magasabb másoknál az arányszám. nem is értem. nem dohányzom, semmi okát nem látom, talán csak azt, h nekem nem a 14-15. napon volt peteérésem, hanem a 23-on és így fogant. Ez a méretei alapján nem látható mégis befolyásolta volna az eredményt?


2010. márc. 26. 08:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

szia, én is parázok. nekem az Edwards kór lett egészen rossz 1:380


nyitottam is egy kérdést


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


ne aggódj, a védőnőt hívtam azt mondta együtt nézik a 12 és a 16 hetes értékeket+Uh-t. a dokimat csak délután tudom hívni.


fel a fejjel!

2010. márc. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

előző vagyok


egyetértek a 10.07-essel!!! én is betiltanám a sejtbank általi leletkiadást...csak beparáztatnak vele minket!!!! iszonyatos órákat élek én is emiatt át tegnap óta!

2010. márc. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
11:06-os de hisz az az érték nekem is magasabb? de akkor összességében nálad biztos mást is néztek. Hát én már nem tudom, de nem ér ennyit az egész. Régen legalább az anyukák nem izgultak ennyit. Most fejlődik a technika, mi meg csak egyre jobban parázunk. Jó ez? Nem hinném...
2010. márc. 26. 11:29
 14/16 anonim ***** válasza:
11:06-os vagyok ma voltam a védőnőnél vittem neki is hogy nézze meg és mondtam hogy én sok helyen olvastam más fórumokon is nem csak itt hogy 3mom-ig jó akkor nekem miért a határérték 2,50és arra mondta hogy attól függ melyik kórház és milyen teszttel végzik nekem pl. nem a sejtbanktól jött az eredmény hanem a kórházba csinálták ahova járok ezért tartom hülyeségnek mert nincs egy pontos érték ami országosan megegyezne az is lehet hogy elmegyek genetikára és Pesten a női klinikán meg kikacagnak hogy mit keresek ott ilyen eredménnyel amúgy én nem aggódom mert a dokim szerint nem kell aggódni csak azért jó lenne már túl lenni a genetikai vizsgálaton egyébként a papp-a mom az 0,43 és ott 1:10000 a kockázatom életkori kockázat 1:668 az uh jó az nt <3(normál érték )ja és júniusba leszek 30éves
2010. márc. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
ja és újra én vagyok ha az én leletemet nézzük akkor az előttem válaszolónak meg minden értéke alacsony mert a határérték nálam 0,40-tol kezdődik neki pedig 0,26és 0,27 az eredménye na itt is látszik mennyire eltérőek az eredmények és a vizsgálatok is mármint a tesztek amivel végzik szerintem ne érdemes aggódni én már teljesen feladtam úgysem lesz semmi baja szépen nő a pocim nem fáj semmim úgyhogy már nem is érdekel
2010. márc. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

11.24-es vagyok!


nekem a sejtbanktól jött meg az eredmény és aggódtam a kis Mom-ok miatt is, de megnyugtattál egy picit. én is abban bízom, lenne már jele ha a baba beteg lenne...de igazán sosem nyugszik meg az ember! :-(


jó egészséget a babáitoknak!

2010. márc. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!