Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tele vagyok kétségekkel....

Tele vagyok kétségekkel. Normális ez, más is van így vele?

Figyelt kérdés
Azt mondták nekem, hogy ahogy halad előre a terhesség egyre jobban felkészülünk a babára. Hát én nem. Még mindig hihetetlen, hogy ott van a hasamban egy kis ember. Szeretem, de mégis nehéz elhinnem, hogy két hónap múlva ki fog bújni, valahogy elképzelhetetlen, hogy én anya leszek. Pedig nagyon vágyom erre a babára. Más is van ezzel így?
2008. szept. 16. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a szülés után még jó pár hétig elsírtam magam amikor a karomban volt.Ezt tényleg fel kell dolgozni lelkileg:)
2008. szept. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem erre nem lehet felkészülni,mert akkor jön az érzés ha megszületik,és a kötődés is egyre szorosabb lesz.De jön minden magától ha kibújik.
2008. szept. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2008. szept. 16. 16:44
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen :D Bár én még csak 16 hetes vagyok, probalom magam felkesziteni, eves, szoptatas, hogy kell majd furdetni, milyen pelenka, milyen lehetseges betegsegek, hogy majd porszivoznom kell az orrat, sirni fog, es fogalmam sem lesz, mi a baja, jajj, ezek az anyaság szépségei. eros, mely erzelmeket valt ki belolunk, és persze, kétségeket is, de teljesen felkeszulve sohasem lehetunk, de tudom,hogy ott es akkor remelhetoleg jol fogunk donteni :D kis onbizalom, meg ero. meg nyugi, termeszetes :)
2008. szept. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Két hetes a kislányom de még mindig nem tudom felfogni...Még nem jött el az a nagy anyai érzés,bár szeretem, állitólag természetes:)

üdv.

2008. szept. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hathetes volt a kislányom amikor elősszőr éreztem úgy hogy meghalnék érte,ez szép lessan fokozatosan fog jönni ne akard az érzéseidet megerőszakólni természetes folyamat ezismint minden más.
2008. szept. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!