Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi ennek az oka, jóslófájások...

Mi ennek az oka, jóslófájások lehetnek?

Figyelt kérdés
36 hetes terhes vagyok és tegnap óta nagyon fáj a derekam, nyilal, felállni kicsit nehéz és a nemi szervem is nyilalt tegnap, főleg ha megemeltem egy kicsit valamit. Mi lehet ennek az oka?
2016. jan. 8. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nem joslo..az olyan mint a menstruacios gorcs .Ahhoz tudom hasonlitani de van akinek a haskemenyedes is az! Derekad fajhat a "terhedtol" is :) Vagy keveset pihentel a napokban stb stb !
2016. jan. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
lehetséges a kevés pihenés, tegnap egész nap a konyhában álltam, csak este kerültem fekvő, ülő helyzetbe.
2016. jan. 8. 19:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Azert ha nem mulik par nap alatt keresd fel az orvosod biztos ami tuti :D 1# voltam
2016. jan. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
okes, koszi :D
2016. jan. 8. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!