Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dec.12 utolsó mensi, nem...

Dec.12 utolsó mensi, nem vártam Jan.7 re. Egy csepp rozsda barna valami 5. -én este de 6. -ára elmúlt teljesen. Ma pozitiv teszt. Lehet ebből baba így?

Figyelt kérdés
sokat olvastam neten de ilyet nem találtam. Ez lehetett a beágyazódás? 19től-26 ig próbálkoztunk. Biztató tapasztalatok?

2016. jan. 9. 13:30
 1/6 anonim ***** válasza:
53%

Ha 5-én lett volna a beágyazódás akkor ma még nem lenne pozitív a teszted.

Örülj, hogy sikerült!! Gratulálok!

2016. jan. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet. Gratula, remélem minden rendben lesz.
2016. jan. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet baba. :) Szerintem az idő is teljesen korrekt. Ha ne adj isten barnáznál, menj viszont azonnal nőgyógyászhoz, így viszont ráérsz "kényelmesen" bejelentkezni hozzá valamikor. Sok siket!
2016. jan. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Annyira reménykedem:) szedem a folsavat magnézium kalcium :) oda figyelek mit eszem. Igyekszem pihenni ami 3 gyerek mellett nehéz. velük minden mint a nagykönyvben. Ezért fura ez nekem
2016. jan. 9. 14:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Minden terhesség más. 2 gyerekem van mindkettő probléma mentes terhesség volt. Most a 3. Nál progreszteron pótlásra szorulok. Ha barnázol menj dokihoz én 4+4hetesen voltam akkor már látott petezsákot felírta a duphastont aztán 6+4hetesen 9,1 mmes bébi is volt dobogó szivvel 😊
2016. jan. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) hát akkor reménykedem :) szerencsére 5.-én este egy csepp es 6-a estére totál elmúlt :) akkor nap közben is csak pici maszat, alig a betéten és világos barna. Olvastam olyat hogy vérzésnél is maradtak meg manók :) csak pozitîvan :) nagyon köszönöm
2016. jan. 9. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!