Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Épp 7 hónapos terhesen szándék...

Épp 7 hónapos terhesen szándékomban áll elmenni egy Tankcsapda szabadtéri koncertre, szerintetek is fura ez?

Figyelt kérdés
Egy kollegám szerint az! Pedig nem mennék a tömegbe természetesen, és a koncert is 10-re véget ér.
2010. márc. 26. 14:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne fura?Attól,hogy terhes az ember még nem kell zárdába vonulnia:D Csak nagyon vigyázz magatokra a tömeget pedig tényleg kerüld.Jó szórakozást:))38+3hkm
2010. márc. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%
Én nem mennék, de ez a te dolgod.
2010. márc. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Jó szórakozást, vigyázz nagyon magatokra!:)
2010. márc. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
menj el, de tényleg távol állj a tömegtől. egy - egy ismertebb számnál bizony a szélén is zúznak az emberek! engem zúztak már így össze...
2010. márc. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én is jártam rock koncertekre (szabadtér) terhesen, mindig legesleghátulra álltam, nehogy véletlen belémrúgjon valami barom.

Inkább az volt a baj egy idő után, hogy a babám nem szerette a ricsajt, neki az nagyon hangos volt, és nagyon rugdosott. Moziba is azért nem tudtam járni már a vége fele, mert szétszedett a babám belülről.


Szóval nekem nem fura, de vigyázz magadra, és ha a babád nem érzi jól magát bent, hagyd ott a bulit.

2010. márc. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Tudjátok, valahogy úgy érzem, hogy túl van spirázva az, hogy a várandósoknak mit nem szabad. Legyen az evés-ivás-mozgás, mintha betegek lennénk. Kapjuk a sok okos tanácsot, hogy erre meg arra ügyeljünk, és ezeknek a fele szerintem értelmetlen, feleslegesen ijesztő és idejétmúlt. Ezt általánosságban értem, nem a koncertre!

Én hangos zenét fogok hallgatni 1,5 órán keresztül a jó levegőn, olyat amit imádok, jól fogom érezni magam :-) Távol a tömegtől persze, és a kedvesemmel :-)

2010. márc. 26. 14:53
 7/13 anonim ***** válasza:
10%
Ovatosan egy rock koncerten... Gratulalok! Felelotlenseg elmenni, de ha neked egy koncert fontosabb, mint a gyermeked hat jo szorakozast!
2010. márc. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

66% én meg neked gratulálok!


Kérdező!

Menj és érezd jól magad, csak tényleg ne a tömeg közelébe állj!


Jó hogy már autóba se lehet ülni terhesen, mert veszélyes... :D

2010. márc. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Bocs 69%-nak szántam a gratulációmat.
2010. márc. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Teljesen megértelek!!! Nem véletlenül a Zöld Pardonban lesz a koncert? Az én barátaim is mennek,fáj a szívem,szívesen mennék én is a téli itthon ülés után... De én akkor már a 8. hónapot fogom tölteni,nem merek menni :(

Pedig megfordult a fejemben... Talán ha szellősebb helyen lenne,a ZP-ben tuti tömegnyomor lesz.

Jó szórakozást Nektek! :)

2010. márc. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!