Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Épp 7 hónapos terhesen szándék...

Épp 7 hónapos terhesen szándékomban áll elmenni egy Tankcsapda szabadtéri koncertre, szerintetek is fura ez?

Figyelt kérdés
Egy kollegám szerint az! Pedig nem mennék a tömegbe természetesen, és a koncert is 10-re véget ér.
2010. márc. 26. 14:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én mennék koncertre,de nem Tankcsapdára...!Voltam egy párszor,és "távolabb"a tömegtől is előfordul,hogy megzúzzák az embert,nekem nem kell bemutatni,hogy milyen egy ilyen koncert...!:)Most nem azért,mert mit szabad egy kismamának,meg mit nem,.....mert ezektől én is rosszul vagyok....de ezt én is kihagynám a helyedben.....37 hetes km
2010. márc. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan elmehetsz..csak tényleg vigyázz..előző terhességemnél én is voltam igaz én még csak kb 5 hónapos voltam de elmentem metál fesztiválra és irtó jó volt sőt a hátsó sorban ahol voltam kisgyerekek voltak apjuk nyakába meg minden szerintem semmi bajod nem lesz ha elmész én is elmennék ha találnék olyan koncertet a környéken ami érdekel.
2010. márc. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Agárdon is, ha minden jól megy, meg a VOLT fesztiválon is lesznek (meg persze egy csomó helyen a nyáron). Természetesen nem a zenei ízlés a fő kérdés itt :-)

Annak a rosszindulatú csajnak meg annyit, hogy a gyermekem igenis a legfontosabb nekem, de nem fogok szülésig egy fotelben üldögélni, nehogy valami baja legyen... Ha nem bírja hangos zenét, majd észre fogom venni, és el fogok menni onnan...

Szerintem az ilyen savanyú rosszindulatú nők az anyaság szégyenfoltjai, nem azok, akik szeretnének tartalmas éltet élni gyermek mellett is! Többieknek köszönöm szépen a véleményt, akár igen, kár nem volt a válasz!

2010. márc. 29. 12:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!