Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik baba-mama vitamint...

Melyik baba-mama vitamint szedjem?

Figyelt kérdés
2napja derült ki jön a baba. Viszont minden oldalon mást ajánlanak. Miszerint kell dönteni?
2016. jan. 10. 11:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mindegy. Amelyik szimpatikus. Mindenkinek más válik be.
2016. jan. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az én orvosom 12. héttől ajánlja a terhes vitaminok szedését, addig viszont magnézium, és B6 vitamin javallott! gravida nagyon nagy szemű úgy mint majdnem mindegyik vitamin pl elevit ( erről az a hír járja hogy nagyobb baba születik tőle... :D ) én femibon 400-at szedem,ez külön gél és filmtabletta, folsav és vitaminok!
2016. jan. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
*femibion 400
2016. jan. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Még nőgyógyásznál nem voltam.

Közbe még lenne kérdésem.

Már évek óta Bp-n lakunk párommal, de nincs lakcím kártyánk. Nekem a szüleimhez szól, ami vidék. Viszont úgy tudom, hogy így ahogy háziorvoshoz nem tudok elmenni, akkor itteni nőgyógyászhoz sem.? Eddig magánhoz jártam, most megnéztem mennyi a terhesgondozása, és nem pénztárca kímélő. Mi a teendőm?

2016. jan. 10. 11:57
 5/13 anonim ***** válasza:

DM-eset kombináltam a Femibion 800-zal, egyik nap ez, másik nap az. A 12. héten leálltam, a vérképem tökéletes volt. Magnéziumot és D-vitamint szedtem csak külön.


Én ugyanígy voltam, mint te, a lakcímemmel. A kerületi sztkban simán ellátnak, de ez sztk-től függ, a 4. kerületiben pl. kérnek lakcímkártyát.


Háziorvoshoz én a mi kerületünkbe jelentkeztem be, pedig nem szól ide semmim, de életvitelszerűen itt lakom és így befogadott a doki. simán be is tud utalni vérképekre, mindenfélére a kerületben is.


30hkm

2016. jan. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Itt is kérnek lakcím kártyát, mert a párommal történt baleset és azt is elkérték a taj kártyán kívül. 18 kerületben lakom, valószínű, hogy akkor nem fognak elküldeni? A páromnak van lakásszerződése, esetleg azzal jutunk valamire?
2016. jan. 10. 12:27
 7/13 anonim ***** válasza:

"Itt is kérnek lakcím kártyát, mert a párommal történt baleset és azt is elkérték a taj kártyán kívül. 18 kerületben lakom, valószínű, hogy akkor nem fognak elküldeni?"


Várj, ezt nem értem. Ellátták máshová való lakcímkártyával is? Tehát nem küldték el? Egyébként ha a 18-ban nem fogadják el, próbáld a többi kerületet közeletekben. De be kell menni a kerületi sztk-ba és ott megkérdezni lenn a recepción.:)


"A páromnak van lakásszerződése, esetleg azzal jutunk valamire?"


Nem, ha nem látnak el lakcímkártya nélkül, akkor szerződéssel se fognak. ha meg ellátnak nélküle, nem számít a szerződésetek.:) főleg, hogy nem a te neveden van.

2016. jan. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

még annyi, hogy én abban a kerületben kezdtem a terhesgondozást, ahová nem vagyok bejelentve, de itt élek (5.), csak aztán máshol folytattam, mert nem vállalták a gondozásomat (mert bonyolult a terhességem), és megkértek, menjek el magánba.


Urológushoz, háziorvoshoz viszont ide járok az 5. kerületbe, mert egy utcányira vagyunk tőlük, és ellátnak.

2016. jan. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
A páromnak van lakcím kártyája ami 20.kerületbe szól. Mikor feljött 6ève (egyedül) munka miatt, neki csináltak lakcímet. Gondolom ezért nem volt gond.
2016. jan. 10. 12:52
 10/13 anonim ***** válasza:

A baba-mama vitaminok szedése nem törvényszerű. Én egészséges étrend, életmód mellett semmilyen szintetikus vitamint nem szedtem.

Egészséges gyermekem született.

2016. jan. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!