Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap pozitív lett a tesztem,...

Tegnap pozitív lett a tesztem, viszont szerdára fogorvoshoz van időpontom. Lemondjam, vagy elmehetek?

Figyelt kérdés

Kifúrnák és betömnék a fogam. Nyilván érzéstelenítővel. Aggódok, hogy ez ártana a babának.

4 hetes vagyok.


2015. dec. 10. 20:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Terhesség alatt amúgy is kell fogorvoshoz menni, így legalább hamarabb túl leszel rajta
2015. dec. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szólj, hogy kismama vagy és az orvos a megfelelő érzéstelenítőt fogja használni. A fogorvost semmiképp se hagyd ki, egy gyulladásos góc akár vetélést is okozhat!
2015. dec. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nincs begyulladva a fogam, sőt, semmilyen problémát nem okoz. Csak Novemberben voltam nála, és megröntgenezett, és mondta, hogy azon a fogamon kívül ami fájt még vagy 5 másik is lyukas. De azok nem fájnak. Csak azt mondta, hogy jobb nem megvárni, hogy még nagyobb legyen a lyuk.
2015. dec. 10. 20:59
 4/7 anonim ***** válasza:
Valóban jobb nem megvárni, inkább mielőbb betömetni a legjobb és egyébként is, nem csak a terhesség miatt. Ha szólsz, hogy pozitív lett a teszted akkor semmi olyat nem fog adni, ami kárt tehet az embrióban.
2015. dec. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne mondd le.

Én is voltam fogorvosnál, meg ugye alapból is el kell(ene) menni a terhesség alatt.

Nem lesz semmi baj, csak mondd, h terhes vagy.

2015. dec. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem tudtam hogy terhes vagyok és úgy voltam fogorvosnàl, nagyon erős gyógyszert kellett szednem utàna ami papírjàn azt àllt hogy ha csak a gyanúja is fennáll a terheségnek akkor tilos szedni. Szerencsére nem lett semmi baja a babámnak, amint megtudtam hogy terhes vagyok azonnal abbahagytam a szedését.

Most 31 hetes vagyok a 2. kislánnyal és ki kellene húzni w bölcsességfogamat...

2015. dec. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem mindig érzéstelenítő nélkül tömnek, ha nincs semmilyen gyulladás. Egyáltalán nem fáj és nincs meg a szuri utóhatása.
2015. dec. 11. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!