Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik terhesség alatt szoliztak...

Timi_27 kérdése:

Akik terhesség alatt szoliztak. Heti10perc megengedett? Illetve hanyadik hétig mentetek?

Figyelt kérdés
2015. nov. 11. 15:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
Nekem a dokim nem javasolta, nem is mentem.
2015. nov. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Miért veszélyezteted a babád életét? Szerinted érdekel valakit, hogy a tél közepén mennyire vagy barna? Tedd már mérlegre a két dolgot, légy szíves! Nem szabad, hogy a test felhevüljön terhesen, ezért nagyon veszélyes a láz is pl., ne sütögesd magatokat önként...
2015. nov. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Nem javasolt szolizni! Szerintem nem a barnaság a legfontosabb.
2015. nov. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
Urissstenn, ez a kérdés... nem hiszem el, h a mai modern világban, ahol érték a gyerek, mert kevés van, még van olyan, akinek megfordul a fejében ilyesmi.
2015. nov. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
Engem meglep, hogy valakinek eszébe jut egyáltalán, hogy terhesen szolizzon, sőt az is, hogy nem képes felfogni a szoli nagyon nem egészséges. Bőrrákot okoz.
2015. nov. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%

Ha a gyerek élete nem is érdekel, talán a hiúságodra lehet hatni:

- azért (sem) ajánlott szolizni/napozni terhesen, mert a megváltozott hormonháztartás miatt ilyenkor a bőr hajlamosabb a hiperpigmentációra, azaz barnaság helyett könnyen foltos lehetsz

2015. nov. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ne szolizz terhesen!Keress más alternatívát.Nem ugyanaz,de önbarnítót használok.
2015. nov. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
52%
figyu. nem mindenki úgy bújik ki az anyjából, mint ti, hogy mindent tud a terhességről. A kérdező megkérdezte, hogy lehet-e. Ti meg írjátok le, hogy nem. Ennyi.
2015. nov. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
27%

Kedves Kérdező!

Még sajnos nem vagyok terhes, de rajta vagyunk :-)

Mivel nagyon durva ekcémával küszködöm, így már korábban megkérdeztem a bőrgyógyászomat, hogy ha végre sikerül a baba, mit gondol, napozhatok és szolizhatok óvatosan? (Mert amíg nem sikerül, nekem ezeket kifejezetten ajánlották)

Ő azt mondta, hogy szabad, de csak mértékkel. Kb. heti 1x 4-5 percre, hogy ne hevüljön fel a testem, ez az egyik legfontosabb. A másik az, hogy a napozás (azt nem tudom, hogy a szoli is?) elvonja a káliumot a szervezetből, tehát azt pótolni kell. Később pedig olvastam, hogy a folsavat is vonja a szervezetből, tehát gondolom akkor abból is többet kellene bevenni.

Ezek tükrében én nagyon drukkolok, hogy rendben legyen a bőröm a terhesség idejére, mert nálam a másik alternatíva a szteroidos kenőcs...

2015. nov. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
27%
nekem a nőgyógyászom engedte.Heti egyszer 16 percet jártam az utolsó hétig,a szülés után 6 hétig viszont letiltott.
2015. nov. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!