Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ez már terhes pocak?

Szerintetek ez már terhes pocak?

Figyelt kérdés

13 hetes vagyok. Második baba. Lányommal ennyi idősen nagyobb pocim volt,igaz akkor hìztam is.Nem kène nagyobbnak lennie ?


[link]


2016. jan. 11. 13:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem az első terhességemnél kb. 16 hetesen volt ekkora pocim, most viszont már alapból van, hiszen megnyúlt... szóval minden kis puffadás térnövekedéssel jár (most van hova terjednie).
2016. jan. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyobbnak??? Mitől? :) A méhed még a szeméremcsontod mögött van, akárhanyadik terhesség. Nem tudom, kinek mi a terhespocak fogalna, hiszen áttételesen a puffadásos, vagy a többedik terhességes lazább hasfalas előreesés is a lényegében a terhességtől van - nekem viszont az a terhespocak, amit már a megnövekedett méh és magzat okoz. :) A kismedence térségét félidő körül lépi át a méh fundusa.
2016. jan. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ruha nélkül terhes has látszik
2016. ápr. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!