Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kórházban fekszek méhen...

Kórházban fekszek méhen kívüli gyanújával, de nem találnak semmit.9000es HCG mellett járt már így bárki?

Figyelt kérdés
Tegnap reggel volt az első béta HCG teszt, ami 7500 volt, ezért vettek fel sürgősségivel az osztályra. Ma reggeli HCGm már 9000 lett, tehát élő terhességről van szó. Most jövök a nagy ultrahangról, ahol sem méhen kívül, sem belül nem látnak semmit. Az ultrahangot végző orvos azt tanácsolta, h ha meg akar holnap műteni laparoszkopiaval a saját orvosom, akkor beszéljük át előtte jól a lehetőségeket, mert ő még mindig nem zárja ki a méhen belüli lehetőségét. Járt már így valaki, h ilyen magas HCG mellett sem látszott még sem méhen kívül, sem belül semmi???
2016. jan. 11. 13:34
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
Nekem a méhen kívülinél 500 körül volt. Ez nagyon sok, drukkolok!!
2016. jan. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:

Egyéb tüneted van? Mennyi idős lenne a terhesség?

Nekem egyszer volt egy vetélésem, amikor a HCG még egy ideig nőtt (a petezsák is, pedig már elhalt az embrió). De akkor véreztem is, és eleinte még látszott a méhen belül petezsák, később már nem (addigra már a HCG is csökkent).

2016. jan. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
25%
Kórházban van, szakemberek között, akik egyelőre nem tudnak mit mondani, de e GYIK-en várod, hogy tudják, mi lehet? Ha sok éves szakmai múlttal rendelkező orvosok nem tudnak biztosat, akkor majd itt igen?
2016. jan. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
Tünetem egyedül a barnázás... De az sem folyamatos... Ezért gyanakodnak méhen kívülire. Illetve most már a magas HCG miatt is, hiszen ilyen magas HCG mellett már látszódni kellene valaminek.
2016. jan. 11. 15:07
 5/38 A kérdező kommentje:
Kívánom, h soha ne kerüljön ilyen helyzetbe, de sajnos itt a három hete tartó bizonytalanság meglehetősen megviseli az embert lelkileg, illetve idegileg. Próbál kapaszkodni valamibe, én jelenleg abba, h hátha volt már bárki, aki hasonlóan járt, h ne haljon ki a remény.....
2016. jan. 11. 15:13
 6/38 anonim ***** válasza:
Érdemben nem tudok hozzászólni,de nagyon szorítok neked!!!
2016. jan. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
Szia. Mintha magam olvasnám. Méhen kívüli gyanú. Semmit nem találtak. Első hcg 4500 következő nap 7000 utána nap 11500. Meg akartak műteni de nem engedtem magam. Másnap nagyon-nagyon komoly uh gépen megnezett egy magán orvos nem kevés pénzért. 5 hetes 4 napos voltam. Annyi tünetem volt h barna maszatolas. Na meg a pozitív terhességi teszt.
2016. jan. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
Nem mondod komolyan!! És helyileg hol voltál ultrahangon, ha esetleg ez mostanában volt, nem túl rég? Bármit megtennék, ha végre nem csak találgatnának, hanem tudnék végre valami biztosat....
2016. jan. 11. 16:37
 9/38 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a bátorító, biztató szavakat!!!!!
2016. jan. 11. 16:38
 10/38 anonim ***** válasza:

Én is nagyon drukkolok Neked, igy ismeretlenül is!

Elvileg hány hetes terhesnek kellene lenned?

Szerintem még nincs minden veszve, irjál, hogy mi van veled!:)

2016. jan. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!