Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kórházban fekszek méhen...

Kórházban fekszek méhen kívüli gyanújával, de nem találnak semmit.9000es HCG mellett járt már így bárki?

Figyelt kérdés
Tegnap reggel volt az első béta HCG teszt, ami 7500 volt, ezért vettek fel sürgősségivel az osztályra. Ma reggeli HCGm már 9000 lett, tehát élő terhességről van szó. Most jövök a nagy ultrahangról, ahol sem méhen kívül, sem belül nem látnak semmit. Az ultrahangot végző orvos azt tanácsolta, h ha meg akar holnap műteni laparoszkopiaval a saját orvosom, akkor beszéljük át előtte jól a lehetőségeket, mert ő még mindig nem zárja ki a méhen belüli lehetőségét. Járt már így valaki, h ilyen magas HCG mellett sem látszott még sem méhen kívül, sem belül semmi???
2016. jan. 11. 13:34
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy ez lett a vége, de azért tudd, hogy nagyon-nagyon szerencsés vagy!

Nekem volt a petevezetékemen egy gyulladás, a hasfalhoz tapadva. Ultrahangon nem igazán tudták beazonosítani, hogy mi az, és hol van, csak laparoszkóppal. Addigra már nagyon súlyos állapotban voltam, az egész alhasamban gyulladás volt. És ki is kellett venni az érintett petevezetéket...

Szerencsés vagy, hogy nálad időben kiderült, szerencsés vagy, hogy megmaradt mindkét petevezetéked és szerencsés vagy amiatt is, hogy a műtéttel segítették a későbbi teherbeesést!

Biztos, hogy nehéz volt végigmenni ezen, de most már csak az előnyeit fogod élvezni! Azt, hogy élsz, egészséges vagy és minden esélyes megvan egy egészséges terhességre! :)

Drukkolok neked nagyon!

2016. jan. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim válasza:

Maximálisan átérzem, amit Te! Sajnos kétszer kerültem kórházba méhen kívüli gyanújával és mindkétszer be is igazolódott... Úgy éreztem akkor, hogy 100 évet öregedem a tudatlan és kiszolgáltatott várakozás alatt, ami szintén hetekig tartott mindkét esetben. A végén megnyugvást jelentett már a műtét a sok bizonytalanságot és rettegést követően.

Az élet sokszor igazságtalan, viszont van REMÉNY! Nem szabad feladni! :-) A második méhenkívülim 2015 augusztusban volt és most újra terhes vagyok, 6 hetes, spontán jött, méhen belül!! :-) (Mondanom sem kell, majd megőrültem, amíg eljutottam dokihoz...)


Ha kiengednek a kórházból, csak előre kell nézni, vissza sosem! Aki átment már ilyen megpróbáltatáson az tudja, hogy ez a pár hét mennyire baromira kegyetlen, mennyire lenullázza az embert... Ezért légy büszke magadra, amiért végig tudtad csinálni! Meríts belőle erőt és folytasd!! :-)

Sok sikert kívánok!

2016. jan. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
Sajnálom. De annak örülök hogy minden rendben van! Mielőbbi Jobbulást kívánok neked!
2016. jan. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:

Mielőbbi gyógyulást, és kitartást Neked, nagyon aranyos vagy, hogy igy tájékoztattál minket! :)


Igy, hogy most kipucoltak úgymond, szerintem minden esélyed megvan rá, hogy újra teherbe ess, szóval ne add fel, ezután már csak valami sokkal jobb jöhet!

Csak pozitivan!


És ha lesz időd nézz be ide még néha. :)

2016. jan. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon köszönöm nektek a rengeteg bátorító szót, kedvességet, el se hiszitek milyen sokat segítettetek nekem!!! Ma hazaengedtek, bár van egy kis hőemelkedésem folyamatosan, de állítólag ez igen gyakori ilyenkor. Párom szabadságot vett ki, h ápoljon, úgyhogy arany életem van most :) A hír hallatán, miszerint a következő fél évben kismamaként szeretne velem újra találkozni az orvosom, teljesen felvillanyozódott, szóval ha szerencsésen alakulnak a dolgok, mindenképpen jelentkezek, már csak azért is, mert ha később bárki ilyen helyzetbe kerül, és olvassa az oldalt, tudja, h mindig van remény, én is a lehető legjobban jöttem ki az egész rémálomból.
2016. jan. 14. 18:26
 36/38 anonim ***** válasza:
Nagyon kedves tőled, hogy továbbra is jelentkezel! Én személy szerint örülnék, ha írnál nekünk majd a további fejleményekről is, mert a megválaszolt kérdések között fogom látni, ha újra írsz, és nagyon örülnék, ha hamarosan jó híreket osztanál meg velünk! :) És igazad van, a kérdésed sokat segíthet még később is olyanoknak, akik hasonló cipőben járnak.
2016. jan. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

Olyan jó látni, hogy vannak még ilyen pozitiv emberek! :)

Én is maradok, és fogom nézegeti irsz-e néha, lehet, hogy pikk-pakk össze fog jönni az a baba! :)

Sok szerencsét hozzá, és továbbra is maradj ilyen pozitiv! Szívesen beszélgetünk - szerintem itt többen is - ha épp erre jársz, nézz be ide. :)

2016. jan. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Most találtam meg a kérdésedet és szeretném megkérdezni, mi lett veletek?
2016. febr. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!