Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetek úgy állapotos hogy...

Lehetek úgy állapotos hogy nincs semmilyen tünetem?

Figyelt kérdés
Létszíves kismamik ne írjátok hogy csináljak tesztet!Fogok csinálni természetesen csak arra vagyok kíváncsi mit várjak eredménynek!Azon kívül hogy van rá esély hogy babás vagyok és 6. napja késik a menzeszem ami amúgy mindig pontos volt,semmi egyéb tünetem nincs.Se has feszülés,se szurkálás,se gyakori pisilés,se kívánoság,reggeli rosszulét,se mellbimbó sötétedés,se kis erecskék..semmi!Szerintetek még elképzelhető ettől függetlenül hogy a teszt majd pozitívat fog mutatni?!nem szeretnék még 1 terhességi teszt felett csalódni hogy ez most sem jött össze...:(
2010. márc. 26. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Igazából nekem sem volt semmilyen tünetem, szóval szerintem lehetsz. A gyakori pisilési inger nálam később jelentkezett, kb. a 8-9. héttől és a mellbimbóm is csak később kezdett sötétedni. Has feszülésem, szurkálásom, kívánósság vagy hányinger egyáltalán nem fordult elő a terhességem alatt. De sajnos nem tudom azt írni, hogy biztosan terhes vagy, mivel a stressz, a nagyon várandóssá válni akarás is simán okozhatja a 6 napos késést. Azért nagyon szorítok, hogy babás legyél!
2010. márc. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2010. márc. 26. 18:24
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem az elsővel eszembe se jutott babára gondolni(4évig nem sikerült)és 4hete kimaradt mikor elmentem dokihoz hogy hozza már meg legyenszives a vérzést!

Megvizsgált kézzel és rögtön mondta hogy itt lakó van

:-)))Én nem gyanakodtam,de te ha igen akkor tényleg csak a teszt marad!

2010. márc. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
:)
2010. márc. 26. 20:34
 5/7 anonim ***** válasza:
Az elso babammal semmilyen tunetem nem volt, csak a megerzesem, hogy babat varok! :)Mar 10 eves.
2010. márc. 27. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, lehetsz.A terhes tünetek akkor jelennek meg, amikor a HCG hormon elér egy bizonyos szintet a véredben.Így a vérzés kimaradásakor nagyon semmi nincs, csak később jelentkeznek ezek amiket írtál.Nekem semmi más nem volt, csak alhasi szurkálás ( mindjárt megjön érzés), és egy hatalmas megérzés.Biztos voltam benne, hogy nem fog megjönni.Úgy is lett.Simán lehet pozitív.Én megértelek, hogy félsz tezstelni, de én már nem bírnék tovább várni.Drukkolok!
2010. márc. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,most már kezdek fel bátorodni a teszthez:) Sok boldogságot a gyerkőcötökhöz!:)
2010. márc. 27. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!