Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Na most akkor melyik tesztnek...

Na most akkor melyik tesztnek higgyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 3-án kellett volna megjönnie, 9-én teszteltem napközben X-epil teszt csíkkal, ami nagyon nagyon halványan pozitív volt, 10-én egy Facelle tesztet próbáltam, napközbeni vizeletből, ami szintén nagyon halványan volt pozitív, de kicsit erősebb volt mint az előző, tegnap és ma teszteltem a Medi-lab nevű tesztel, mind 2 full negatív! Most ilyenkor mi van? :D Tudom orvos, de másnak volt hasonló? :)
2016. jan. 12. 11:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Két dolog lehet.

Az egyik, hogy a medi-lab gyengébb, és még nem mutatja a terhességet.

A másik, hogy már nem mutatja ki, és elhalt a baba, nincs többé hcg-termelés.


Mindkét esetben a doki tud neked biztosat mondani, de nem akarlak ijesztgetni. Egy hat napos késésnél már full pozitív, erős tesztnek kéne lennie mindenképp.

2016. jan. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, Igen már pozitívnak kellene lennie :(
2016. jan. 12. 11:47
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz még orvoshoz menni, reggeli vizeletből csinálj tesztet esetleg kérd ki patikus tanácsát melyik tesztet tartja megbizhatóbbnak.
2016. jan. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Első válaszához kiegészítésként még annyit, hogy lehet, hogy fals pozitív a facelle.
2016. jan. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem júliusban az x-epil teszt olyan halvány lett, hogy az édesanyám azt mondta kizárt, hogy terhes legyek, második x-epil szintén nagyon halvány lett elmentem dokihoz rá 2hétre, és már látszódott a petezsák :)

Jelenleg 31hetes a pocaklakónk, aki kisfiú. :)

2016. jan. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem 9 nap késés után lett egy halvány pozitív Facelle tesztem,11 nap késés után egy Medi-lab rendes pozitív tesztem,előtte az X-epil tesztjeim negatívak voltak. Most 12 hetes vagyok, 2 héttel később fogant. Szerintem vegyél másik fajtát és csináld meg reggel.

2016. jan. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat! Nagyon kedvesek vagytok!
2016. jan. 12. 13:18
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem X-epil mutatta ki a terhessegemet delutani vizeletböl mar az ovulacio utani 12. napon, nagyon halvany volt, igaz, de latszott. Szoval nem rossz az a fajta teszt! Masnap reggel egy erösebb, 10-es erössegü tesztet csinaltam, amin egy percen belül erös csik lett. A Medi-labet nem probaltam. A helyedben az X-epillel vagy Facelle-lel probalnam ujra. Ha az nem erösödik a 9.-hez kepest, akkor sajnos tenyleg eselyes, hogy megszakadt a terhesseg. Ha viszont erösödik, akkor minden OK!
2016. jan. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!