Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek van esély arra...

Szerintetek van esély arra hogy baba van háttérben? 😊

Figyelt kérdés
Az utóbbi idöben (kb. 1 hete) elég sokszor vagyok rosszul, sokszor szédülök, van hányingerem, rossz a gyomrom, egyes ételeket amiket eddig szerettem mostanában undorítónak találok, es állandóan fáradt vagyok, meg betegnek erzem magam.. no meg persze 1hete fájnak a melleim, pedig csak 16.-án kellene megjönnie. 1 éve tervezzük a babát de eddig még nem jött össze, jó lenne már egy picit babó 😊
2016. jan. 12. 21:14
 1/3 anonim ***** válasza:

a terhes tünetek legkorábban a beágyazódást követő 3. nap után várhatóak, amikorra a szervezetedben már elég magasan van jelen a HCG nevű hormon, amit egyébként a tesztek kimutatnak.

Maximum a beágyazódást érezheted most, de az általában inkább has szurkálással jár, sem mint szédüléssel, meg az általad leírt egyéb, terhességre jellemző tünetekkel.

szóval lehetsz terhes, de a tüneteid nem attól vannak. Ha rossz a gyomrod, érdemes volna kivizsgáltatni.

2016. jan. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A gyomrom nekem is rossz volt,elmaradt menzi utan 3 nappal kezdodott,eltartott 3 hetig. A hanyinger egyenenkent valtozo. A fogantatas napjatol mar fentallhat,de nalad mar 1 hete ez van,igy sztem mastol.
2016. jan. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem várj 16-ig utána teszt ha bem jön meg. Még ne éld bele magad. Mi fél évig terveztük a babát, mindig voltak hasonló mellfeszülős, rosszullevős tüneteim de semmi. Amikor összejött a baba semmi tünet nem volt :) egyszerűen nem jött meg. Légy türelnes. Sok sikert kívánok! :)
2016. jan. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!