Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Két hete folyik az előtejem,...

Két hete folyik az előtejem, de nem egész nap. Már most használjak betétet a melltartóban? Kicsit még pazarlásnak érzem, hiszen nem állandó.

Figyelt kérdés
2010. márc. 26. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Én itt olvastam egy tanácsot, sminklemosó vattát tett valaki a melltartójába. Olcsóbb és esztétikusabb, mint a betét, mert az elég vastag:-( Én anno ezt nem tudtam, de a tanácsot megfogadtam!
2010. márc. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hasonló tipp, bár én szoptatáskor használtam: félbe vágott tisztasági betét, az olcsóbb fajtából.
2010. márc. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Vilcsianyuja ***** válasza:
de jó, hogy már most folyik a tejci :o) bár lehet, hogy neked jobb még a vattakorong és a tisztasági betét, de ha úgy gondolod, a későbbiekben is mindig kelleni fog a betét, és hajlasz a környezetímélő (és végülis pénztárcakímélő) megoldásokra, esetleg vegyél mosható textilbetétet. Nekem is az van, beszereztem 10 párat, így ha nem is bírnak ki egy napot, akkor se kell minden nap mosnom őket. Én csak utcai ruha alá hordok extra vékony eldobható betétet, de bosszúságomra az is átüt a ruhán...
2010. márc. 27. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat! A hármat összegyúrom, mindet használni fogom. Szép napot nektek!
2010. márc. 27. 05:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért nem veszel mosható melltartóbetétet?Nekem olyan van,nagyon szeretem :)
2010. márc. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!