Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan, aki melltartoban...

Van olyan, aki melltartoban alszik?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy a terhesseg vege fele erdemes melltratot hordani meg este is, hogy ne logjanak a mellek szules utan.
2009. jan. 31. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én szülés után aludtam melltartóba, mert óhatatlanul is "elfolyt" a tejem. Persze melltartóbetét is volt. Szülés előtt nekem nem voltak nagyon nagy melleim szerencsére. Utána igen. De már nem szoptatok és így sem ugy "állnak" mint előtte.
2009. jan. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
sajnos az én melleim is más alakot öltöttek ami rettentően zavar. Amugy nem alszom melltartóba de a szülés után énis abban aludtam
2009. jan. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia én már pocakosan is melltartóban aludtam és még a mai napig is (8 hónapos a babám).Soha nem lesz már olyan alakja,mint korábban,de szerintem nem lógós.

Szerintem aludj te is melltartóban mert lehet kényelmetlen, de van értelme.

2009. jan. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
szia, én melltartóban aludtam egy ideig pocakosan is, de nyáron szültem, olyan meleg volt, hogy a végén már a bőrömet is nehezen viseltem magamon. Amióta megvan a baba általában melltartóban alszok, eleinte mindenképpen kell, most 5 hónapos még szoptatok és általában van rajtam éjszaka melltartó. Nem tudom mi lesz a cicikkel a szopi után, most kimondottan szeretem a formájukat. Gondoljatok arra csajok, hogy a babátok azért egészséges és fejlett mert a melletekből tápláltátok. Én azt tapasztaltam, hogy sok férfi sokkal kívánatosabbnak tartja a már szült nőket, sokkal érettebbek. Én büszke vagyok a testemre, a mellemre, bármennyire is megviselte a terhesség, szoptatás. Alig várom hogy nyáron bikiniben feszíthessek. lehet, hogy a sok csitrinek tökéletes teste van, elmúlik. Nekem van egy tökéletes babám! :) Bocs, kicsit off voltam... :)
2009. jan. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!