Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges, hogy kislány lesz?

Lehetséges, hogy kislány lesz?

Figyelt kérdés
December 6. -án volt az utolsó menstruációm.32 napos a ciklusom. Telefonomon van egy menstruációs naptár, ami számolja, hogy mikor van peteérés, mikor fog megjönni. A peteérésem elvileg december 24. -én volt. Előtte 20. -a,21. -én voltunk együtt a férjemmel, pontosan nem emlékszem. Tudom, hogy nem lehet így kiszámolni, de előfordulhat, hogy kislányunk lesz? Olvastam, hogy a "lány hímivarsejtek" napokig képesek életben maradni,de lassabbak, míg az ellentétes nem képviselői gyorsabbak, de hamarabb halnak. A terhességi tesztem pozitív lett szerencsére :) :) Két kisfiúnk van, és persze, mindegy milyen nemű, de úgy vágynék egy kislányra! És még az az ultrahang ahol megmondják, olyan nagyon messze van. Nem akarom beleélni magam, de előfordulhat, hogy kislány? Mert ez az utolsó babánk. Illetve normális az alhasi görcsölés? A két terhességemnél nem volt ilyen, és félek, hogy nehogy baj legyen! Köszönöm előre is :)

2016. jan. 13. 17:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Igen, lehetséges. Ugyanannyira, mint hogy fiú lesz.
2016. jan. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
43%
Előfordulhat. Kb. 50% az esély rá ;)
2016. jan. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
En is olvastam erröl az elmeletröl, es kivancsi vagyok, mert nalunk is pont ugyanez a helyzet az idözitessel! De meg nekem is sok van hatra addig az ultrahangig... :)
2016. jan. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Ja, igen, es ennyire korai terhessegben, mint a tied, normalis az alhasi görcsöles! Nekem nem volt ugyan, de a baratnömnek igen az elsö 2 hetben, es azota mar egeszseges kislanyt szült.
2016. jan. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Csak addig bírjuk ki valahogyan, hogy meg tudjuk milyen nemű lesz :) De jó, hogy nem csak én vagyok ebben a cipőben :) Rendben, nem izgulok a görcsölés miatt, de azért majd megkérdezem az orvostól is :)
2016. jan. 13. 17:38
 6/19 anonim ***** válasza:

Nálam hasonló volt az időzítés :)

3 kisfiú után kislányt várok :)

2016. jan. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Igen. És az is lehetséges,hogy 21.-én volt a péd :)
2016. jan. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

szia! december 7-én volt az utolsóm, nekem is 24-re húzta az ovut, 31 naposak a ciklusaim. mi 23-án reggel voltunk együtt...én fiút szeretnék.


van már egy lányom, ő ciklus 21. napján fogant, ovu napján voltunk együtt...


egyébként én nem hiszek ebben, ilyet is olyat is olvastam, mármint időzítés - nem tekintetében.

2016. jan. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

ja és pozi az én tesztem is


8

2016. jan. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
A lányom ovu napján, vagy utána egy nappal fogant. Szóval nála megdől az elmélet.
2016. jan. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!