Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Írnátok? Leginkább írnának...

Írnátok? Leginkább írnának azok akik már voltak így? Hogy milyen volt két picivel az élet?

Figyelt kérdés

Szóval tegnap full negatívat teszteltem,mára lett halvány pozi csík amit meg is erősítettek itt gykn.mert töltöttem fel nem rég két képet a tesztről,abban kellene segíteni hogy ha mégis terhesség van a dologban szerintetek mit kellene tennem?megtartani vagy vetetni?abortusz ellenes vagyok egyébbként,de mégis ezt tartom a legjobb megoldásnak mivel van egy nyolc hónapos kis babám akit elválasztani sem akarok a ciciről,aztán nagyon picike még igaz hogy több mint egy éves lenne mire meglenne a baba,de ha mennék szülni nem hagytanám otthon a kicsikémet mert még baba lenne,a másik h őrülnék még egy csöpségnek..írjatok légyszi minden választ szívesen fogadok

Pharmatex fogm.gátlóval védekeztünk de mikor az elfogyott nem jutottunk el a patikába így megszakításosan védekeztünk így ennek köszönhetően 3x sikerült élesben amit igazából nem akartunk legalább is én

Köszönök minden választ előre is!

Még az h nagyon kiakadtam a halvány pozin azóta most sikerült megnyugodom.



2016. jan. 13. 00:19
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
85%
Jézusom és ilyen embereknek van gyereke. :/ Az eszetekbe sem jutott, hogyha nem akartok gyereket akkor NE szexeljetek amíg nem juttok el a patikába? Mik vagytok, állatok, hogy nem bírjátok ki??
2016. jan. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Figyelj nem kérek gúnyos/elítélő válaszokat,egyrészt igazad van másrészt ne ítélkezz bárkivel előfordulhat..tudom h ez nem mentség de sajnos ez van
2016. jan. 13. 00:36
 3/27 anonim ***** válasza:
85%
Bárkivel előfordulhat... Ez nem egy baleset. Ez egy döntés. És egy élet múlik most rajta. Csak annyit kellett volna mondani, hogy: nem drágám, majd ha lesz pharmatex. Mondjuk a férjed is mondhatta volna ezt... Amúgy meg 72 órás tablettát is vehettetek volna.
2016. jan. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Segítséget kérek nem szemrehányást,nemkell azokat elismételnetek amit én is tudok
2016. jan. 13. 00:43
 5/27 A kérdező kommentje:
Igazából a felé haljok h még egy boldogság az életünkben,szóval kérem írjanak azok akikkel már hasonló történt,írjatok előnyt és hátrányt is
2016. jan. 13. 00:51
 6/27 anonim ***** válasza:
91%
Két kisebbik gyerekem között 17 hónap van, mi naptár módszerrel "védekeztünk" volna még néhány hónapig, kicsit későbbre terveztük a babát. Én még 3 hónapig szoptattam, babám magát választotta el 11 hónaposan. Ha mennél szülni, akkor nem csak úgy kéne otthon hagynod, hanem az apjára, esetleg a nagyszüleire, ezt egy egy év fölötti gyerekkel már simán meg lehet tenni. Nálunk aztán jól alakult, a terhességet is jól viseltem, meg aztán a két kicsi is hamar összeszokott, nem volt probléma.
2016. jan. 13. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

Én csak arról tudok, hogy barátnőmet anno el kellett választani a szoptatástól, mert úgy vették észre, hogy jön a kistesó. Ha jól tudom, nincs köztük másfél év se. Igazából pár hónappal/később sem feltétlenül jobb a helyzet, Mindennek megvan a hátránya/előnye (kis/nagy korkülönbségnek).

Az biztos, hogy az eleje nehéz két igen kicsivel, az ikrekhez lehet hasonlítani, később viszont jobban összenőnek, összeszoknak.

2016. jan. 13. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
17%

Jó, én írok, de akkor ne sértődj meg rajta, mert n azt írom, hogy egy 8 hónapos gyereknek szerintem már csak nasi az anyatej - tehát ha tejitalt adsz neki 1 év után sokkal több számára megfelelő és elegendő vitaminhoz jut majd hozzá.

Azért mondják, hogy félév, utána hozzátáplálás az elsőbbrendű.

A nagyobb, ha megérni a hormonokat a tejben, általában elválasztja magát majd és ez sem lesz gond, de az sem, ha nem így lesz. Ez nem indok természetesen arra, hogy ne tartsd meg a babád.


Amúgy én is 8,5 hónapos fiunk mellett lettem újra terhes, bár mi "jön, amikor akar" alapon nem védekeztünk sosem. A terhesség utolsó 2-3 hete és a szülés utáni 1 hónap nehéz szerintem, a többi egyre hálásabb. Persze lehet, nekem szerencsém van - de az a titka szerintem, hogy nem kell görcsösen hozzáállni ehhez. Meg aludni éjjel. Most a 3. gyerekünkön dolgozunk, a kisebb 5 hónapos és én nagyon örülnék, ha a 3. is ilyen közel lenne.

2016. jan. 13. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Napunk 14 honap van a ket nagyobb gyerek kozott.

Igaz, mi igy terveztuk, 4 honapos volt a nagyobb, amikor elhataroztuk, hogy johet a masodik baba es nagyon hamar meg is fogant.

En akkor mar szoptatni nem tudtam, igy errol nem tudok nyilatkozni.

A terhesseg, szules jo volt, a nagyobb gyerek a ferjemmel es a nagyszulokkel volt, amig en korhazban voltam, minden nap hozta a ferjem latogatni, nem torte meg az a hatom nap nelkulem.

Nekem a szules utani idoszak sem volt nehez, mert a pici akkor evett es aludt egesz nap. Inkabb akkor kezdett bonyolodni, amikor mar aktivabb volt es meg mindkettot etetni, pelenkazni, altatni kellett es nyilvan egyutt jatszani sem tudtak egyaltalan. Hiaba volt kiskorkulonbseg, pl a ket eves teljesen mas szinten volt, mint a tiz honapos, egy pillanatra sem vehettem le roluk a szemem, hogy nehogy baleset legyen.

A ferjem az elso idoszakban segitett, amennyit csak tudott, foleg az idosebbel foglalkozott, amig en a kicsit szoptattam, de mivel vele sem lett sikeres a dolog, igy tapszert adtunk vegul.

Azutan mar sokszor csinaltuk, hogy a ferjem volt a kicsivel en pedig direkt a batyjat vittem el valahova, hogy ne erezze azt, hogy kevesebbet foglalkozom vele.

Mire a kicsi masfel eves lett, arrigra teljesen osszeallt a napirendjuk, egy idoben aludtak napkozben, egyszerre aludtak el este, szoval akkor ez mar konnyebb volt.

Az elso 3-4 ev psszessegeben kemeny volt, nyilvan konnyebb lett volna egy gyerekkel, de megerte, most mar 6 es 7 evesek es bar sokat vitatkoznak, de kb egy percet sem akarnak kulon lenni.

2016. jan. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat,de tényleg nagyon sokat segitettetek,én igazából a terhességtől rettegek,előző terhességem szörnyű volt,utolsó hónapban is hánytam,étvágyam nem volt,nemtudom nem e koraiak ezek a tünetek,de már most hányingerem van szédülök,étvágyam nincs,görcsölök nagyon tegnap a hasam alja fájt nagyon..Szóval át gondolom..tegnap óta nézegetem a tesztet már csak azt sajnálom h a baba ruhájat elajándékoztam

Ma csinálok még egy tesztet ha az erősebb pozi sokat kell gondolkodnom

2016. jan. 13. 08:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!