Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi idő kell, hogy teherbe...

Mennyi idő kell, hogy teherbe essek?

Figyelt kérdés
8 éve rendszeresen szedek fogamzásgátló tablettát. 2015. December végén hagytam abba a gyógyszert, de azóta még semmi jele a babának. Mennyi idő kellhet hogy sikerüljön? Egyáltalán mennyi idő kell, hogy a gyógyszer kiürüljön a szervezetemből? (24/L)

2016. jan. 13. 18:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy 2 hónap, de az is, hogy egy év, akár több.
2016. jan. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ezt senki nem tudhatja... A terhesség nem villanykapcsoló, hogy elhatározzuk és már jön is... Egy év sikertelen próbálkozás még teljesen normálisnak számít, utána már indokolt a kivizsgálás.
2016. jan. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Van akinek elég hozzá 10 perc, van akinek 10 alatt sem sikerül. Nem lehet látatlanba (de még ránézésre sem) megmondani.
2016. jan. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
* 10 év alatt sem
2016. jan. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha december végén hagytad abba, mégis milyen jele lehetne? Egy teljes ciklus sem volt azóta... Szerintem előbb pár alapfogalommal kellene tisztába kerülnöd, mint ovuláció és egyebek...
2016. jan. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha a tabletta ki ürül a szervezetedből,többet kell probálkozni mini 1 hónap,max 7 év
2016. jan. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szóval még egy hónapja se, hogy nem védekeztek. Ez semmi, sőt, még a semminél is kevesebb. Amúgy a mostani gyógyszereknél már akár rögtön a gyógyszer abbahagyása után teherbe lehet esni, a legtöbb fajtánál nem kell várni egyáltalán.

De hogy mennyi idő kell a sikerhez, az nem ezen múlik. Van, aki korábban sem hormonális fogamzásgátlást alkalmazott, mégis kell neki 6-8 hónap is, hogy sikerüljön a baba, másnak meg rögtön elsőre sikerül. Én sem szedtem előtte gyógyszert, mégis másfél év kellett. Látatlanban, és egy hónap próbálkozás után ezt lehetetlen megmondani.

2016. jan. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

a gyógyszereknek ma már 1 nap elég a kiürüléshez, ezért van, hogyha valaki rosszul szedi, vagy pl. hányós vírust elkap, teherbe eshet.


az átlagos próbálkozási idő egyébként fél év, szóval nyugi:)

2016. jan. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Még egy hónap se telt el abbahagyás óta, mégis milyen jelet vársz???
2016. jan. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Andi8133 ***** válasza:
Kedves kérdező! A gyógyszer abbahagyása után még 3 hét se nagyon telt el. Semmilyen jelet ne várj még! Ha majd nem jön meg tesztelj!Én sosem szedtem fogamzásgátlót. 13 éve megszakításos módszerrel védekezünk! 8 éve a kisfiúnk két hónap alatt sikerült. A mostani terhesség 8hónap után sikerült! Mindenki más! Egy embernél két terhesség is teljesen más! Türelem,és össze fog jönni. drukkolok! Egy 37 hkm
2016. jan. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!